سرتیپ رادان فرمانده نیروی انتظامی میشود...!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

سرتیپ رادان فرمانده نیروی انتظامی میشود...!

پست توسط Mil@d »

آخرین اخبار از تغيير و تحولات در فرماندهی ناجا

در حالی که موضوع تحولات عمده در مدیران ارشد دو قوه قضاییه و اجرایی کشور در ماه های آینده بحث اصلی محافل رسانه ای و سیاسی کشور است، برخی اخبار حاکی از آن است که دامنه این تغییرات به فرماندهان ارشد انتظامی نیز رسیده است و در هفته های آینده این تغییرات اعمال خواهد شد.
به گزارش رجانيوز، شنیده ها حاکی از آن است که ارتقاء درجه 4 نفر از فرماندهان ارشد ، سبب ایجاد تحولاتي در ساختار نظامي و انتظامي کشور خواهد شد.
برهمین اساس، علاوه بر ارتقاء درجه این 4 فرمانده، سردار احمدی مقدم فرماندهی نيروي انتظامي با ارتقاء درجه به حوزه فعالیت سابق خود در نیروی مقاومت بسیج باز خواهد گشت تا در تحولات جدیدی که قرار است این نیرو شاهد آن باشد، نقش آفرینی کند. از سردار رادان جانشین فعلی نیروی انتظامی به عنوان گزینه جایگزین سردار احمدی مقدم یاد می شود.
اما تحولات تنها به فرماندهی ناجا ختم نخواهد شد، چنانکه پس از بازنشستگی سردار رویانیان از فرماندهی راهور ناجا، به نظر می رسد، این‌بار نوبت سردار رجب‌زاده فرماندهی انتظامی تهران بزرگ باشد که با این نیرو خداحافظی کند. براساس این گزارش، یکی از گزینه های جانشینی رجب زاده ،سردار علی فضلی فرمانده سپاه استان تهران است كه اين پست فعلا به سردار فضلي پيشنهاد شده است.
در تحولات جدید ساختاری در نیروی انتظامی نیز فعالیت های معاونت اجتماعی ناجا گسترش خواهد یافت که از آن جمله می توان به تغییرات عمده در سایت پلیس و همچنین تبدیل هفته نامه امین به روزنامه ای با همین نام اشاره کرد.
بر اساس این گزارش، سردار بتولي معاون اجتماعی فعلی ناجا در روزهای آینده به عنوان رئیس آگاهی و یا جانشین هماهنگ کننده ناجا معرفي خواهد شد و از سردار کارگر رئیس سابق اداره وظیفه عمومی نیز به عنوان گزینه جایگزین سردار بتولي به عنوان معاون اجتماعي ناجانام برده می شود.
در تحولات مدیریتی ناجا، پيش از اين سردار بهرام نوروزی فرمانده پیشین قرارگاه رسول اکرم ناجا در حکمی به عنوان رئیس پلیس جدید پیشگیری این نیرو منصوب شد و در حكم ديگري سردار محمد رويانيان رييس پليس راهنمايي ورانندگي کشور جاي خود را به سردار اسکندر مؤمني داد.

[External Link Removed for Guests]
  بی  
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

Re: سرتیپ رادان فرمانده نیروی انتظامی میشود...!

پست توسط Parsa84 »

با سپاس میلاد جان :razz:
نمی خوام چیزی رو زیر سوال ببرم :-)
ولی فکر می کنم سیر سریع ارتقا درجه رادان باید در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شه!! :-(
من تا به حال هیچ فرمانده نظامی رو ندیدم که طی چنین زمان کوتاهی این همه ارتقا درجه بگیره اون هم در زمان صلح و نه جنگ!!
امیدوارم لا اقل یک سر و سامانی به مرزهای هم چنان نا امن شرق کشور بده!!! 8->

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

ارتقا درجه رادان

ارتقا درجه با ارتقا جایگاه فرق داره :-)
در متن خبر ننوشته که سرتیپ رادان میخواد درجه بگیره! اگر اینگونه باشه که باید سرلشکر بشه و سرلشکر شدن هم مراتب و قواعد خاصی داره که در سلسله مراتب ستادکل نیروهای مسلح و پس از تایید رهبر قابل انجام است!

ضمنا در 30 ساله اخیر فرمانده نیرو انتظامی همیشه سرتیپ تمام بوده است نه سرلشکر! :-o
  بی  
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 »

ببخشید اشتباه لپی بود. :o
منظور از ارتقا همون ارتقا مقام بود!!مرسی بابت تذکر به جا. :-)
در ضمن این طور که رادان داره پیش میره شرط می بندم سال دیگه سرلشگر هم شده!! :grin: ::ss

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”