دستگيري تيم تروريستي ريگي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

دستگيري تيم تروريستي ريگي

پست توسط shola »

در زاهدان رخ داد

دستگيري تيم تروريستي ريگي
 
جام جم آنلاين:
  اطلاعات امروز چهارشنبه از كشف و دستگيري اعضاي يك تيم تروريستي وابسته بهگروهك ريگي در شهر زاهدان مركز استان سيستان و بلوچستان در شرق كشور خبرداد. اعضاي اين تيم چهار نفر اعلام شده اند.
.,تصویر
  گزارش واحد مركزي خبر، روابط عمومي وزارت اطلاعات در اطلاعيه اي اعلام كرد: در پي گزارشات مردمي و گسترش چتر اطلاعاتي و زير نظر گرفتن تحرکات مشکوک برخي عناصر وابسته به گروهک موسوم به ريگي در بعضي مناطق سيستان وبلوچستان، با اقدامات اطلاعاتي سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات سيستان و بلوچستان اعضاي يک تيم تروريستي وابسته به اين گروهک شناسايي و چهار نفر دستگير شدند. 
  اساس اين گزارش، اين تيم تروريستي قصد داشت باهدف ايجاد اختلاف و تفرقه در ميان صفوف مسلمين به ويژه اهل سنت و شيعيان اين استان مبادرت به انفجار در برخي نقاط از پيش تعيين شده كند که قبل ازهر گونه تحرک مذبوحانه با عمليات به موقع ماموران اداره کل اطلاعات زاهدان يک نفر از عناصر اصلي و سه تن از تروريست ها بازداشت شدند. 
  اطلاعات خاطرنشان كرد: در بازرسي از خانه تيمي و محل اختفاي اين عناصر تروريست که وابستگي آنان به استکبار جهاني براي امت شهيد پرور هر روز آشکارتر مي شود، مقادير قابل توجهي مواد منفجره، سلاح و مهمات جنگي آماده شده براي مقاصد شوم اين گروهک ، کشف و ضبط شدهاست.
 
   
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 221
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۸۶, ۱۰:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 297 بار

Re: دستگيري تيم تروريستي ريگي

پست توسط don_Hirbod »

اميدوارم روزي با تلاشهاي اين دوستان سفره ي تمامي كساني كه به ذره اي ازين خاك چشم دارن برچيده بشه , ماكه كاري از دستمون بر نمياد جز اينكه از همينجا به همشون خسته نباشيد بگم .
چو ايران نباشد تن من مباد
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”