نشست تخصصي عمليات رواني و رسانه فردا برگزار مي شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

نشست تخصصي عمليات رواني و رسانه فردا برگزار مي شود

پست توسط sokuteasemuni »

  
سردار جزايري:نشست تخصصي عمليات رواني و رسانه فردا برگزار مي شود   معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستادکل نيروهاي مسلح گفت: نشستي تخصصي با عنوان هم‌انديشي "عمليات رواني و رسانه " فردا 26 مرداد برگزار مي‌شود.   [External Link Removed for Guests]     سيد مسعود جزايري معاون فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد کل نيروهاي مسلح که در گفت و گو با ايرنا سخن مي گفت ضمن اعلام اين مطلب اظهار داشت: هم‌انديشي عمليات رواني و رسانه که با حضور جمعي از استادان دانشگاه و مديران رسانه‌هاي ديداري و شنيداري، مکتوب و مجازي برگزار خواهد شد، مقدمه‌اي براي برگزاري همايشي با همين نام در آينده نزديک محسوب مي‌شود.
سردار جزايري با تاکيد بر اينکه رسانه‌ها يکي از مهم‌ترين و کارسازترين ابزار انجام عمليات نرم هستند، برگزاري اين هم‌انديشي را در راستاي اقدامات عملي معاونت فرهنگي و تبليغات دفاعي ستاد کل نيروهاي مسلح براي بررسي ابعاد گوناگون عمليات رواني دشمن در سي سال گذشته دانست و افزود: اين معاونت در اواخر سال گذشته به برگزاري همايش عمليات رواني، مهندسي و آينده‌پژوهي مبادرت ورزيد که با استقبال نخبگان و شخصيت‌هاي ممتاز فرهنگي، علمي و دفاعي کشور روبرو شد.
وي در پايان خاطر نشان کرد: هم‌انديشي عمليات رواني و رسانه براي نظرخواهي درباره همايش عمليات رواني و رسانه و بررسي ابعاد آن برگزار مي‌شود.
گفتني است هم‌انديشي "عمليات رواني و رسانه " فردا بيست و ششم مرداد در سازمان ايراني مجامع بين‌المللي وزارت امور خارجه برگزار مي‌شود.  
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”