بمب‌هاي صوتي ترفند طالبان براي كم رنگ كردن حضور افغانها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

بمب‌هاي صوتي ترفند طالبان براي كم رنگ كردن حضور افغانها

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
خبرگزاري فارس: معاون فرمانده پليس قندهار گفت كه طالبان با استفاده از بمب‌هاي صوتي كه هيچ خسارات جاني در پي نداشته قصد دارند از حضور مردم در پاي صندوق‌هاي راي جلوگيري كنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در قندهار، انتخابات افغانستان كه قرار بود ساعت 7 صبح آغاز شود، در برخي از مناطق جنوبي اين كشور با اندكي تأخير آغاز شد. تاكنون در ولايت هاي ناامن حضور مردم كم رنگ است اما گفته مي شود كه با گذشت زمان شايد حضور مردم در مراكز راي دهي نسبت به اول صبح بيشتر شود.

حضور مردم در ولايت‌هاي "بلخ " در شمال افغانستان، "هرات " در غرب، "ننگرهار " در شرق و كابل در مركز بيشتر است اما در ولايت‌هاي ناامن جنوب نسبت به ولايي‌هاي مزبور كمتر است. ناامني در جنوب و جنوب شرق افغانستان از بزرگترين عوامل تأثير گذار بر راي و حضور مردم در پاي صندوقها دارد.

تاكنون از حادثه بزرگ ناگوار كه تاثيري زيادي بر پروسه انتخابات افغانستان داشته باشد گزارش نشده اما در برخي مناطقف ناامني وجود دارد.پليس مناطق جنوب افغانستان مي‌گويند كه دشمن تنها با استفاده از برخي مواد منفجره كه صداي مهيبي دارد اما خسارات جاني ندارد، دست به برخي انفجارها زده اما تاكنون در اينگونه حوادث هيچ پليس و غيرنظامي كشته نشده اند.

"فضل احمد شيرزاد " معاون فرمانده پليس ولايت قندهار در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري فارس در اين شهر گفت كه تاكنون در حوادث و انفجارات قندهار هيچ پليس و غيرنظامي كشته نشده اند.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”