پاکسازی آذربایجان غربی و کردستان از تروریستهای تجزیه طلب

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پاکسازی آذربایجان غربی و کردستان از تروریستهای تجزیه طلب

پست توسط Mil@d »

با عمليات ويژه سپاه پاسداران
26 نفر از اشرار گروهك پژاك و كوموله به هلاكت رسيدند
تصویر
خبرگزاري فارس: سردار پاكپور گفت: با انجام عمليات تعقيب و انهدام گروهك‌هاي ضد انقلاب در شمالغرب كشور، ضربه مهلكي به گروهك هاي پژاك، كوموله و دموكرات وارد شد.
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني سپاه، سردار محمد پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه اظهار داشت: نيروهاي اطلاعاتي و عملياتي قرارگاه حمزه سيد الشهداء(ع) نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي يك سلسله عمليات‌هاي خاص و هوشمندانه در راستاي ماموريت خود در تامين امنيت عمومي مردم استانهاي آذربايجان غربي و كردستان و پاكسازي منطقه از لوث وجود ضد‌انقلاب و گروهك‌هاي تروريستي تعداد 26 تن از عوامل و عناصر گروهك‌هاي مزدور را به هلاكت رساندند.
سردار پاكپور افزود: پاسداران انقلاب اسلامي براي انجام ماموريت‌هاي خطير خود در تامين امنيت منطقه و تامين آسايش و آرامش مردم عزيز و ولايتمدار استانهاي شمالغرب كشور از هيچ تلاشي فروگذار نكرده و با هر گونه عوامل ناامني كه از سوي ضد انقلاب داخلي و خارجي بخواهد امنيت شهروندان و ساكنين اين مناطق را سلب نمايد با قاطعيت برخورد خواهند كرد.
فرمانده نيروي زميني سپاه با اشاره به تعامل و همكاري اطلاعاتي مردم با نيروهاي نظامي و امنيتي منطقه تاكيد كرد: ضد انقلاب و گروهك‌هاي تروريستي بايد بدانند در هيچ نقطه‌ از كشور بويژه در مناطق غرب و شمالغرب كشور نقطه امني نخواهند داشت و هرگونه تحرك و رفتار آنان توسط مردم و نيروهاي نظامي و امنيتي منطقه رصد و با آنان به شدت برخورد خواهد شد.
سردار پاكپور با اشاره به تاكتيك‌هاي هوشمندانه و سرعت عمل يگانهاي عمل كننده دربرخورد با تروريست‌ها تصريح كرد: با الطاف خداوندي و توجهات حضرت ولي عصر (عج) در اين عمليات موفق، به هيچ يك از رزمندگان سپاه پاسداران آسيبي وارد نيامد.
فرمانده نيروي زميني سپاه با تجليل از مردم غيور شمالغرب تصريح كرد: مردمان شجاع و غيرتمند و دين مدار اين خطه از ميهن اسلامي در طول تاريخ انقلاب اسلامي همواره حافظ امنيت و ثبات پايدار بوده‌اند و با حمايت و همكاري با نيروهاي مسلح توطئه‌ها و فتنه‌هاي اشرار، ضد انقلاب و تروريست هاي وابسته به بيگانگان را دفع كرده و منطقه را از لوث وجود آنان پاك ساخته‌اند.
سردار پاكپور در پايان به سركرده‌هاي گروهك‌هاي ضد انقلاب و تروريستي كه در صدد ايجاد ناامني در نقاط مرزي ايران هستند هشدار داد اميدواريم آنان از ضربه اخير و ضربات مرگباري كه در طول سه دهه گذشته از فرزندان ملت ايران و حافظان امنيت كشور متحمل شده اند، عبرت بگيرند.
  بی  
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

Re: پاکسازی آذربایجان غربی و کردستان از تروریستهای تجزیه طلب

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 ضربه مهلک سپاه به گروهک‌های تروريستي شمالغرب كشور ! 

 تصویر 
فرمانده نيروي زميني سپاه از وارد شدن ضربه سنگين به گروهك‌هاي تروريستي در شمال غرب كشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط‌ عمومي كل سپاه، سردار محمد پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از وارد شدن ضربه سنگين به گروهك‌هاي تروريستي و ضد انقلاب در شمال غرب كشور خبر داد.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”