مردم سوئد مخالف عذرخواهي كشورشان از رژيم‌صهيونيستي‌ هستند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

مردم سوئد مخالف عذرخواهي كشورشان از رژيم‌صهيونيستي‌ هستند

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 


نظرسنجي يک روزنامه سوئدي نشان مي‌دهد اغلب مردم اين كشور مخالف اين هستند كه در پي افشاگري روزنامه "آفتون بلادت " درباره جنايت‌هاي رژيم‌صهيونيستي در فلسطين، دولت كشورشان از رژيم صهيونيستي عذرخواهي كند.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري تلويزيون "الجزيره " قطر، يك روزنامه سوئدي بر اساس نظرسنجي خود اعلام كرد كه اغلب مردم اين كشور مخالف عذرخواهي كشورشان از رژيم صهيونيستي هستند. در پي افشاگري روزنامه سوئدي "آفتون بلادت " درباره اقدام نيروهاي ارتش رژيم صهونيستي در ربودن فلسطيني‌ها با هدف استفاده از اندام‌هاي حياتي آنان (مانند قلب و كليه) براي تجارت اعضاي انسان، رژيم صهيونيستي بشدت به اين امر اعتراض كرد و از دولت سوئد خواستار عذرخواهي رسمي شد.

"داني آيالون " معاون وزير خارجه رژيم صهيونيستي در پي انتشار گزارش مذكور در روزنامه آفتون‌ بلادت، گفت: مقامات استكهلم بايد به اين موضوع توجه داشته باشند كه اين گزارش از اساس بي‌ربط است و استكهلم بايد به صورت قانوني با اين روزنامه برخورد و اين اقدام را محكوم كند.

در مقابل دولت سوئد با حمايت از روزنامه مذكور با بيان اينكه اين گزارش در قالب آزادي بيان منتشر شده است از عذرخواهي از اين رژيم امتناع كرد. "فردريك راين فلد " نخست وزير سوئد در واكنش به اعتراض مقامات رژيم صهيونيستي گفت: دولت سوئد قصد ندارد گزارش منتشر شده در روزنامه آفتون بلادت را محكوم كند. وي افزود: آزادي بيان يكي از مباني جدانشدني قانون اساسي و به تبع آن جامعه سوئد است و هيچكس نمي‌تواند از ما بخواهد تا بر خلاف آن عمل كنيم.

بر اساس نظرسنجي پايگاه خبري روزنامه سوئدي "اسوينسكا داگبلاديت " كه در آن 24 هزار سوئدي مشاركت كردند بيش از 65 درصد آنان مخالفت خود را به عذرخواهي دولتشان از رژيم صهيونيستي مخالفت كردند.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”