ابراز نگراني اسرائيل از توسعه روابط ايران با كشورهاي آفريقاي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

ابراز نگراني اسرائيل از توسعه روابط ايران با كشورهاي آفريقاي

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر  
 مقامات رژيم صهيونيستي از توسعه روابط ايران با كشورهاي آفريقايي و تشكيل جبهه متحد ضد غرب در اين منطقه ابراز نگراني مي‌كنند.

به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري آذربايجاني "فرست نيوز "، پس از تبليغات گسترده از سوي رژيم صهيونيستي در زمينه تقابل با تهديدات حضور ايران در كشورهاي آمريكاي لاتين، جبهه جديد جنگ رسانه‌اي با تهران به كشورهاي آفريقايي كشيده شده است.

به نوشته روزنامه عربي "الحيات " چاپ لندن، نيروهاي امنيتي اسرائيلي به شدت نگران تقويت قدرت تهران در زمينه "ايجاد جبهه واحد عليه بي‌عدالتي‌هاي غرب " در كشورهاي آفريقايي هستند. رئيس‌جمهور ايران در سفر اخير خود به اين قاره سياه، از ايجاد "جبهه آفريقايي " سخن به ميان آورده بود. به عقيده رژيم صهيونيستي، ايران تلاش فراواني در زمينه‌هاي سياسي، اقتصادي و نظامي به كار مي‌گيرد تا با هدف سلطه بر منطقه آفريقا، از مسلمانان اين قاره حمايت كند.

مقامات رژيم صهيونيستي قبلا نيز به شدت از توسعه روابط ايران با كشورهاي آمريكاي لاتين ابراز نگراني كرده و آن را تهديدي براي خود دانسته بودند. به همين دليل مقامات اين رژيم براي ايجاد اختلال در روابط بين ايران و كشورهاي اين منطقه، به آمريكاي لاتين سفر كردند ولي تلاش‌هاي آنها نتيجه‌اي در بر نداشت.
 
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”