جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها فاش شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها فاش شد

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
خبرگزاري فارس: يک استاد يهودي در دانشگاه بركلي آمريكا كه از مدتي پيش در زمينه تجارت اعضاي بدن انسان در جهان تحقيق مي‌كند جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها توسط رژيم صهيونيستي را فاش كرد.

"نانسي شپر هافز "، استاد يهودي و آمريكايي در دانشگاه بركلي در ايالت كاليفرنيا تحقيق مفصلي را درباره تجارت اعضاي بدن انسان در جهان انجام داده است. اين استاد آمريكايي كه بخشي از تحقيقات خود را درهفته‌نامه يهودي در همين ايالت با نام "جويش ويك كاليفرنيا " منتشر كرده است، اخبار روزنامه سوئدي آفتون بلادت درباره قاچاق اعضاي بدن فلسطينيان از سوي رژيم صهيونيستي را تاييد كرده و در عين حال اين اخبار را تنها جزئي از واقعيت موجود دانسته است.

در اين مقاله وي اشاره مي‌كند كه موضوع خاخام‌ها و تاجراني كه مدتي قبل در ايالت نيوجرسي آمريكا دستگير شدند را قبل از دستگيري دنبال كرده و به گزارش‌هايي درباره نحوه فعاليت مجرمانه اين افراد در كشورهاي ديگر دست يافته است. شپر هافز مي افزايد: در اسرائيل شركتي وجود دارد كه مقر آن در تل‌آويو است، اين شركت يكي از بزرگترين پزشكان متخصص را به كار گرفته است كه وظيفه انتقال اعضاي بدن انسان‌ها را بر عهده داشته است، يك هيئت پزشكي نيز وي را در اين زمينه كمك مي‌كنند.

اين محقق آمريكايي در ادامه مي‌افزايد كه هزينه‌اي كه اين افراد براي فروش اعضاي بدن به دست مي‌آورند در ابتداي تاسيس در سال 1998 ميلادي 120 هزار دلار بوده است، اين مقدار در سال 2000 به 200 هزار دلار افزايش يافت و در سال 2003 ميلادي نيز به 250 هزار دلار رسيد. بنا بر اين گزارش، قيمت هر كدام از اعضاي بدن انسان در اين شركت اسرائيلي در حال حاضر 270 هزار دلار است. روزنامه سوئدي افتون‌بلادت اخيرا در گزارشي به قلم "دونالد بوستروم " فاش كرد كه ارتش رژيم صهيونيستي اقدام به ربودن اعضاي حياتي فلسطينيان مي‌كرده است.

در پي افشاگري اين روزنامه سوئدي درباره اقدام نيروهاي ارتش رژيم صهونيستي در ربودن فلسطيني‌ها با هدف استفاده از اندام‌هاي حياتي آنان (مانند قلب و كليه) براي تجارت اعضاي انسان، رژيم صهيونيستي بشدت به اين امر اعتراض كرد و از دولت سوئد خواستار عذرخواهي رسمي شد. "داني آيالون " معاون وزير خارجه رژيم صهيونيستي در پي انتشار گزارش مذكور در روزنامه آفتون‌ بلادت، گفت: مقامات استكهلم بايد به اين موضوع توجه داشته باشند كه اين گزارش از اساس بي‌ربط است و استكهلم بايد به صورت قانوني با اين روزنامه برخورد و اين اقدام را محكوم كند.

اين در حالي است كه اظهارات شاهدان عيني و تنها عكسي كه خبرنگار سوئدي موفق شده از يكي از قربانيان حادثه به دور از نگاه صهيونيست‌ها بگيرد، همچنان از سوي رژيم صهيونيستي بدون پاسخ مانده است. در مقابل دولت سوئد با حمايت از روزنامه مذكور با بيان اينكه اين گزارش در قالب آزادي بيان منتشر شده است از عذرخواهي از اين رژيم امتناع كرد.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2732
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵, ۱۰:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

Re: جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها فاش شد

پست توسط كيارش »

اگر یادتون باشه یک سریالی هم چندسال پیش در داخل ساخت شد که صهیونیستا چشمای یک دختر فلسطینی رو برای بچه ی معلول یک فرمانده صهیون در میارن!!!
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    
Junior Poster
Junior Poster
پست: 153
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸, ۱۱:۳۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 962 بار
سپاس‌های دریافتی: 363 بار

Re: جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها فاش شد

پست توسط hasan_21 »

كيارش نوشته شده:اگر یادتون باشه یک سریالی هم چندسال پیش در داخل ساخت شد که صهیونیستا چشمای یک دختر فلسطینی رو برای بچه ی معلول یک فرمانده صهیون در میارن!!!

بله اسم اون فیلم " چشمان آبی زهرا بود "
همراه با اعتقادات ، در عصر ارتباطات [External Link Removed for Guests]
جنبش مبارزه با صهیونیزم ، اومانیسم و فراماسونری (مصاف) [External Link Removed for Guests]
New Member
نمایه کاربر
پست: 15
تاریخ عضویت: جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶, ۱۰:۵۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 24 بار
سپاس‌های دریافتی: 24 بار

Re: جزئيات جديدي از تجارت اعضاي بدن فلسطيني‌ها فاش شد

پست توسط roberty »

اگر این موضوع واقعیت داشته باشه کشتن و مثله کردن صهیونیست ها خیلی لذت بخش خواهد بود !!!

آدم زنده رو بگیرند جر بدن و قلب و کلیه و چشمش رو بکشن بیرون و بدن به صهیونیست ها ؟؟؟ تصویرتصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”