‌اختصاص 30 ميليارد تومان ‌براي انسداد مرزهاي سيستان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

‌اختصاص 30 ميليارد تومان ‌براي انسداد مرزهاي سيستان

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي انتظامي كشور گفت: در سال‌ جاري 30 ميليارد تومان اعتبار براي طرح انسداد مرز در سيستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است.

اسماعيل احمدي‌مقدم عصر امروز پس از بازديد از مرزهاي سيستان و بلوچستا‌ن در سراوان اظهار داشت: اعتباري كه براي طرح انسداد اين منطقه پيش‌بيني شده بود، 40 تا 50 ميليارد تومان بود؛ ولي با توجه به كاهش اعتبارات عمراني در سطح كشور، اين رقم به 30 ميليارد تومان كاهش يافت. وي با بيان اينكه اين مبلغ هنوز اختصاص داده نشده است، افزود: با تخصيص اين ميزان اعتبار هم كار انسداد مرز پيشرفت خوبي خواهد داشت.

فرمانده نيروي انتظامي كشور تصريح كرد: تا‌كنون 600 كيلومتر اقدامات انسداد مرز در سيستان و بلوچستان انجام شده و حدود 100 كيلومتر هم نياز به ديوار‌كشي و احداث كانال دارد. وي با اشاره به اينكه كار انسداد مرز در اين استان به شدت در حال انجام است، گفت: با تكميل و اجرايي شدن اين طرح جلوي قاچاق كالا، انسان، سوخت و مواد مخدر گرفته خواهد شد. احمدي مقدم با بيان اينكه به زودي در جنوب استان سيستان و بلوچستان هم شاهد ‌اقدامات خواهيم بود، به تشريح عملكرد نيروي انتظامي سيستان و بلوچستان در جمع خبرنگاران محلي پرداخت.

وي افزود: در سال‌ جاري تمام‌ جرائم به غير از سرقت خودرو در سيستان و بلوچستان كاهش داشته است. فرمانده نيروي انتظامي كشور بيان كرد: امسال در سرقت مسلحانه، آدم‌‌ربايي، راه‌بندي كه از معضلات اين منطقه است، كاهش خوبي را شاهد بوده‌ايم به طوري كه بيش از 70 درصد كاهش در بروز جرائم جنايي و خشن در سيستان و بلوچستان داشته‌ايم. وي گفت: در طرح انسداد مرزهاي كشور، سازمان‌هاي بين‌المللي هيچ‌گونه همكاري از نظر تامين اعتبارات نداشته و از ‌نظر امكانات فني كمك‌هايي به كشور ما كرده‌اند.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: ‌اختصاص 30 ميليارد تومان ‌براي انسداد مرزهاي سيستان

پست توسط RAHVAR »

هرچی خرج کنن بازم کمه و نمیشه جلوی این اشرار افغانستان و پاکستان وجلوی ورود مواد رو گرفت
تو مرز تایباد کانال که تازه خاک برداری شده بود و ارتفاع داشت و عریض بود ولی بازم این افغانی ها از اون رد میشدن از تله انفجاری سیم خاردار هر چی که جلوی راهشون به طرف ایران بود از اون رد میشن
این افغانی هارو فقط خدا میشناسه خیلی عوضی هستن
   تصویر     
  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”