تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط Mil@d »

با حضور مقامات کشور:
تصویر
مراسم معارفه سردار احمد وحيدي وزير جديد دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح عصر روز چهارشنبه با حضور مقامات کشوري و لشکري برگزار خواهد شد.
به گزارش سرويس سياسي برنا، مراسم توديع سردار محمد مصطفي نجاروزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح دولت نهم و معارفه سردار پاسدار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح دولت دهم ساعت 14:45 روز چهارشنبه 18 شهريور ماه با حضور مقامات کشوري و لشکري برگزار خواهد شد.
شنيده شده است رئيس جمهور قرار است در اين مراسم شرکت کند.
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط Mil@d »

حاشیه های تودیع و معارفه در وزارت دفاع
سردار احمد وحیدی بعد از شهیدان"چمران، فکوری، نامجو" و آقایان "ترکان،شمخانی و نجار" به عنوان وزیر دفاع انتخاب شده است، سه وزیر این وزارتخانه "شهید" هستند و همین شهدا و شاهد بودن شان مسئولیت و اهمیت این وزارتخانه را بیشتر می کند.

خبرنگار مهر، حاشیه های زیر را از مراسم تودیع و معارفه امروز وزیران سابق و جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نگاشته است:

-سردار وحیدی، مدتها قبل از شروع رسمی مراسم، در پاگرد سالن همایش ها ایستاده بود تا به مهمانها خوش آمد بگوید و اولین خوش و بش ها و دیدارهای وزیر جدید دفاع از همین نقطه صفری مدیریتی شکل بگیرد.

- با ورود رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح مراسم ادای احترام به مقبره شهید گمنام در محوطه وزارت دفاع انجام شد.

-حضور چهره های ارشد نظامی کشورمان از ارتش، سپاه در کنار روحانیون عقیدتی-سیاسی یک ترکیب قابل توجه از مهمانان مراسم امروز ترسیم کرده بود.

- نظم و انتظام چشمگیر مجموعه افسران و سربازان وزارت دفاع و یونیفورم های "کاملا مرتب" از حاشیه های چشم نوازی بود که خبرنگاران در محوطه وزارت دفاع با آن روبرو می شدند.

- قرائت بسیار زیبا و دلنشین سوره مبارکه قدر توسط "رضا ملکی" درآغاز مراسم، شروعی معنوی برای مراسم معارفه وزرای سابق و جدید دفاع شد، حضار و خبرنگاران از بس به قرائت های کلیشه ای و نه چندان دلچسب در مراسمات اداری عادت کرده بودند، وقتی این قاری خوش صدا، کبوتر صوت را در آسمان قرآن به پرواز درمی آورد، حسابی قدرشناسی کردند و با "احسنت، احسنت گفتن و الله الله گفتن" از خجالتش درآمدند.

- کلیپی از مجموعه سخنان امام خمینی (ره) و رهبرانقلاب در خصوص وزارت دفاع و سرودی در مورد "ولایتمداری" با ترجیع بند "یاعلی جان مقتدای من تویی" آغازگر مراسم تودیع و معارفه نجار- وحیدی بود.

- فضای محدود مراسم و انبوه میهمانانی که مرتبا به سالن می آمدند،یکی از حاشیه های نه چندان دلچسب مراسم امروز بود و باعث شده بود بسیاری از مهمانان به حالت سرپایی نظاره گر مراسم باشند.

-سردار احمد وحیدی بعد از شهیدان "چمران، فکوری، نامجو" و آقایان "ترکان،شمخانی و نجار" به عنوان وزیر دفاع انتخاب شده است، سه وزیر این وزارتخانه "شهید" هستند و همین شهدا و شاهد بودن شان مسئولیت و اهمیت این وزارتخانه را بیشتر می کند، به جز شهید چمران و فکوری، همه وزیران دفاع از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده اند، این نکته هم قابل توجه است که رهبر معظم انقلاب در یک دوره کوتاه (بعد از شهادت شهید چمران) شخصا مسئولیت وزارت دفاع را برعهده داشته اند، قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نام این وزارتخانه، "وزارت جنگ" بود که به دلیل ماهیت انقلاب اسلامی به وزارت "دفاع" تغییر یافت.

- سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سخنرانی نسبتا طولانی اش را با ذکر چند نکته معنوی و تفسیری در مورد سوره قدر آغاز و سپس تشکراز مجلس را بخاطر پاسخ محکم به صهیونیست ها در مورد جوسازی علیه وزیر دفاع جدید ادامه داد و بعد بحث را به جنگ نرم صهیونیست ها علیه کشورمان رساند و سپس به وقایع تاریخی فلسطین و روز قدس اشاره کرد که بطور کلی می توان گفت، سخنرانی امروز فیروزآبادی یک "پاسخ مفصل و دندان شکن به صهیونیست ها" بود.

-یک بنر بزرگ رنگی با نقشه ایران در جایگاه اصلی مراسم قرار داده شده بود که عکسهایی از توانمندی های دفاعی کشور، موشک ها، هواپیماها، تانک ها بر آن نقش بسته بود.

- جای دریادار علی شمخانی وزیر دفاع اسبق در این همایش خالی بود، وزارت دفاعی ها و خبرنگاران حوزه دفاعی اذعان دارند که بخش مهمی از تحولات و پیشرفت های این وزارتخانه در زمان این وزیر خوزستانی خون گرم پی ریزی شده بود.

- ظاهرا روزه ماه مبارک روی بچه های روابط عمومی وزارت دفاع تاثیر خاصی گذاشته است، چون مدتی است سایت رسمی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به آدرس [External Link Removed for Guests] غیرفعال شده است!
  بی  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط RAHVAR »

اولین دیدارها از نقطه صفر مدیریتی/سه وزیر شهید در یک وزارتخانه
[External Link Removed for Guests]


خبرگزاری مهر - ۴ ساعت قبل
اولین دیدارها از نقطه صفر مدیریتی/سه وزیر شهید در یک وزارتخانه
خبرگزاری مهر خبرنگار مهر، حاشیه های زیر را از مراسم تودیع و معارفه امروز وزیران سابق و جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نگاشته است: -سردار وحیدی، مدتها قبل از شروع رسمی مراسم، در پاگرد سالن همایش ها ایستاده بود تا به مهمانها خوش آمد بگوید و اولین خوش و بش ها و دیدارهای وزیر جدید دفاع از همین نقطه صفری مدیریتی شکل بگیرد. - با ورود رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح مراسم ادای احترام به مقبره شهید گمنام در محوطه وزارت دفاع انجام شد. -حضور چهره های ارشد نظامی کشورمان از ارتش، سپاه در کنار روحانیون عقیدتی-سیاسی یک ترکیب قابل توجه از مهمانان مراسم امروز ترسیم کرده بود. - نظم و انتظام چشمگیر مجموعه افسران و سربازان وزارت دفاع و یونیفورم های "کاملا مرتب" از حاشیه های چشم نوازی بود که خبرنگاران در محوطه وزارت دفاع با آن روبرو می شدند. - قرائت بسیار زیبا و دلنشین سوره مبارکه قدر توسط "رضا ملکی" درآغاز مراسم، شروعی معنوی برای مراسم معارفه وزرای سابق و جدید دفاع شد، حضار و خبرنگاران از بس به قرائت های کلیشه ای و نه چندان دلچسب در مراسمات اداری عادت کرده بودند، وقتی این قاری خوش صدا، کبوتر صوت را در آسمان قرآن به پرواز درمی آورد، حسابی قدرشناسی کردند و با "احسنت، احسنت گفتن و الله الله گفتن" از خجالتش درآمدند. - کلیپی از مجموعه سخنان امام خمینی (ره) و رهبرانقلاب در خصوص وزارت دفاع و سرودی در مورد "ولایتمداری" با ترجیع بند "یاعلی جان مقتدای من تویی" آغازگر مراسم تودیع و معارفه نجار- وحیدی بود. - فضای محدود مراسم...

حاشیه های تودیع و معارفه در وزارت دفاع - تابناک - ۲ ساعت قبل
سردار احمد وحیدی بعد از شهیدان"چمران، فکوری، نامجو" و آقایان "ترکان،شمخانی و نجار" به عنوان وزیر دفاع انتخاب شده است، سه وزیر این وزارتخانه "شهید" هستند و همین شهدا و شاهد بودن شان مسئولیت و اهمیت این وزارتخانه را بیشتر می کند. خبرنگار مهر، حاشیه های زیر را از مراسم تودیع و معارفه امروز وزیران سابق و جدید دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نگاشته است: -سردار وحیدی، مدتها قبل از شروع رسمی مراسم، در پاگرد سالن همایش ها ایستاده بود تا به مهمانها خوش آمد بگوید و اولین خوش و بش ها و دیدارهای وزیر جدید دفاع از همین نقطه صفری مدیریتی شکل بگیرد. - با ورود رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح مراسم ادای احترام به مقبره شهید گمنام در محوطه وزارت دفاع انجام شد. -حضور چهره های ارشد نظامی کشورمان از ارتش، سپاه در کنار روحانیون عقیدتی-سیاسی یک ترکیب قابل توجه از مهمانان مراسم امروز ترسیم کرده بود. - نظم و انتظام چشمگیر مجموعه افسران و سربازان وزارت دفاع و یونیفورم های "کاملا مرتب" از حاشیه های چشم نوازی بود که خبرنگاران در محوطه وزارت دفاع با آن روبرو می شدند. - قرائت بسیار زیبا و دلنشین سوره مبارکه قدر توسط "رضا ملکی" درآغاز مراسم، شروعی معنوی برای مراسم معارفه وزرای سابق و جدید دفاع شد، حضار و خبرنگاران از بس به قرائت های کلیشه ای و نه چندان دلچسب در مراسمات اداری عادت کرده بودند، وقتی این قاری خوش صدا، کبوتر صوت را در آسمان قرآن به پرواز درمی آورد، حسابی قدرشناسی کردند و با "احسنت، احسنت گفتن...
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2659
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: روبروی شما
سپاس‌های ارسالی: 2234 بار
سپاس‌های دریافتی: 14097 بار

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط RAHVAR »

این عکس رو ببنید
این خارجی های (آرژانتینی ها)عوضی کم عقلی و ساده لوحی میکنن چی میخوان از این مردان خدا
آخه کی باور میکنه
[External Link Removed for Guests]
   تصویر     
  
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط sokuteasemuni »

وزير دفاع: در دوره جديد جهش بزرگي خواهيم داشت
وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: بايد با سرعت پيشرفت علم و تکنولوژي در جهان، توليد محصولات دفاعي خود را نيز افزايش دهيم تا در دوره جديد، بر اساس ماموريت‌هاي محوله جهش بزرگي داشته باشيم.
به گزارش خبرنگار دفاعي [External Link Removed for Guests] سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي عصر روز چهارشنبه در مراسم معارفه خود به عنوان وزير جديد دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح با بيان اينکه دفاع ما ريشه در مکتب انتظار دارد و برگرفته از انديشه‌هاي زلال امام(ره) است، افزود: امروز دفاع ما به عنوان يک دفاع مستحکم و مقتدر در سطح جهاني به حساب مي آيد که داراي دکترين دفاعي قوي است.
وي با اشاره به اينکه مشروعيت اين نظام به ولايت فقيه است و امروز هر دشمن و تهديد کننده‌اي بر خود مي‌هراسد که در مقابل چنين قدرتي بايستد، تصريح کرد: امروز جمهوري اسلامي از معدود کشورهايي است که داراي دکترين نظامي مستقل و مبتني بر توانمندي هاي ذاتي خود ملت است.
وحيدي با تاکيد بر اينکه بسياري از کشورهاي جهان فاقد دکترين دفاعي و دکترين امنيت ملي هستند، ادامه داد: چرا که نمي‌ توانند امنيت و دفاع مستقل را براي خود تعريف کنند ولي امروز جمهوري اسلامي از معدود کشورهايي است که دکترين دفاع و امنيت ملي دارد.
وي با اشاره به اينکه نگاه به آينده در داخل دکترين نظامي کشور يک محور عملياتي، کارکردي و براي يک مجموعه بزرگ است، تاکيد کرد: اين دکترين بر مبناي واقعه‌ گرايي در دامن يک آرمان‌گرايي بزرگ است و بر مبناي اساس نظام، انقلاب اسلامي و اسلام ترسيم شده است.
وزير دفاع با بيان اينکه بخش دفاع نيروهاي نظامي جمهوري اسلامي با عميق‌ترين مفاهيم مکتبي ما در هم آميخته شده است، افزود: نيروهاي مسلح ما نه فقط به لحاظ سخت‌افزاري بلکه به لحاظ نرم‌افزاري نيز در طول هشت سال دفاع مقدس الگو بوده‌اند و همه ما نيروهاي مسلح کشور، امروز در چارچوب اين دکترين و بر مبناي وافقعيت مانند جهاد و شهادت توانسته‌ايم در وجودي يک پارچه شکل پيدا کنيم.
وي با تاکيد بر اينکه نيروهاي مسلح کشور بعد از انقلاب نه فقط به لحاظ سخت افزاري بلکه در زمينه نرم افزاري نيز فرهنگ سازي هاي بزرگي را صورت داده است، خاطرنشان کرد: امروز در چهارچوب اين دکترين نظامي تمام نيروهاي مسلح توانسته اند بصورت يکپارچه و با شناختي که از مسايل کشور و جهاني دارند، حرکت کنند.
سردار وحيدي تاکيد کرد: امروز روشن است که دکترين‌هاي دفاعي در قالب ترسيمي از جنگ‌هاي نسل جديد بايد با ابزار و فناوري‌هاي روز در هم آميخته شود و بخش دفاع و وزارت دفاع بايد اين حلقه را تکميل کند، يعني ابزار و فناوري هاي نوين را وزارت دفاع تکميل و توليد کند تا بتوان بر قدرت برتر خود در جهان تکيه کرد.
وي با اشاره به يکي از سخنان رهبر انقلاب در خصوص سرعت پيشرفت علم و فناوري در جهان افزود: ما بايد سرعت خود را افزايش دهيم در نتيجه در وزارت دفاع همين کلام نوراني را پيگيري خواهيم کرد. ما در آغاز يک جهش بزرگ هستيم و کشور نيز در آستانه يک جهش بزرگ است و اميدواريم بتوانيم در اين جهش نسبت به دنيا پيشرو باشيم و در تحقق سند چشم‌انداز موفق شويم.
وحيدي با اشاره به قرار داشتن در آستانه برنامه پنجم توسعه و دهه پيشرفت و عدالت نيز خاطر نشان کرد: در دوره جديد بايد بر اساس ماموريت‌هاي محوله جهش بزرگي داشته باشيم.
وي در ادامه از تلاش‌هاي چهار ساله‌ سردار نجار وزير سابق دفاع و همچنين حمايت‌هاي سرلشکر فيروزآبادي رييس ستادکل نيروهاي مسلح تقدير و تشکر کرد و گفت: آن‌چه امروز هستيم حاصل سه دهه کار مديران و نخبگان و وزراي شهيد ما نظير شهيد چمران، فکوري و نامجو است و اين افتخار ماست که تنها وزارتخانه‌اي هستيم که سه وزير شهيد دارد.
وي با اشاره به حضور مديران و نخبگان کارآمد در وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح يادآور شد: براي نمونه، آقاي تقي‌پور وزير جديد ارتباطات و آقاي دانشجو وزير جديد علوم از خروجي‌هاي اين مجموعه هستند و اين‌ها افتخاراتي مربوط به بخش دفاع است.
وزير دفاع در پايان با بيان اينکه " جمهوري اسلامي خودش است و خداي خود" اظهار کرد: بگذاريد همه ما را تحريم کنند تا اندک اميدي هم به کفار نداشته باشيم و بگذاريد همه درها به روي ما بسته شود تا اندک نگاهي هم به بيرون نداشته باشيم.
در مراسم توديع و معارفه وزراي جديد و سابق وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح لوح‌هاي يادبود و هدايايي به سردار نجار وزير سابق اين وزارتخانه اهداء شد.
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷, ۱۱:۰۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط yasermym »

 تصویر 
   
 تصویر 
   
 تصویر 
   
 تصویر 
   
 تصویر 
   
 تصویر 
   
 تصویر 
   
   
 [External Link Removed for Guests] 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

Re: تودیع و معارفه سردار وحیدی وزیر جدید دفاع

پست توسط @lirez@ »

وزیر دفاع:
طرح ایران هراسی حربه كهنه و نخ نمای اسرائیل و آمریكاست


وزیردفاع گفت: طرح ایران هراسی حربه كهنه و نخ نماست ،ایران با كشورهای عربی و همسایگان خود به ویژه كشور دوست و برادر؛ عراق دارای روابط خوب و حسنه است.
به گزارش شبكه خبر به نقل از ایرنا، سردار احمد وحیدی در واكنش به اظهارات وزیر دفاع آمریكا كه در مصاحبه با تلویزیون الجزیره از اعراب خواسته بود قابلیت های نظامی خود را برای اعمال فشار بر ایران تقویت كرده و همكاری دفاعی خود را با واشنگتن گسترش دهند افزود: از ابتدای طرح موضوع هسته ای ایران، آمریكا بر مبنای اطلاعات دروغ، مرتكب قضاوت ناصحیح شد و برهمین اساس استراتژی غلطی را طراحی كرد و درصدد القا آن به سایر كشورها از جمله كشورهای منطقه و همسایه ایران نیز می باشد.

وی ادامه داد: آمریكا قصد دارد با القای راهبرد بازدارنده علیه ایران توان و قدرت نظامی كشورهای منطقه را به طور كامل در اختیار بگیرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی از نیروهای مسلح تصریح كرد: سردمداران آمریكا با این اقدام علاوه بر غارت منابع كشورهای منطقه، در دراز مدت منافع مردم آمریكا را نیز به مخاطره می اندازند.

وی یكی از اصلی ترین راهبردهای سیاست خارجی و دیپلماسی دفاعی كشورمان را گسترش همكاری و تعامل با كشورهای اسلامی و عربی دانست و افزود: به مقامات آمریكا توصیه می كنیم سعی در نظامی كردن فضای منطقه نكنند و با تغییر استراتژی غلط خود، اشتباهات گذشته را جبران كنند.

وحیدی تاكید كرد: تولیدو تكثیر سلاح كشتار جمعی را مخالف مبانی انسانی، دینی و ملی خود تلقی می كنیم و هیچگونه برنامه ای برای تولید سلاح هسته ای در دستور كار نداشته و نداریم.

وی تصریح كرد:این موضوعی است كه بارها آژانس بین المللی انرژی اتمی و حتی نهادهای اطلاعاتی آمریكابدان اذعان داشته اند.

وی دفاع كشورمان درباره بخش دیگری از اظهارات وزیر دفاع آمریكا كه گفته بود عراق قوی و مردمسالار راه نفوذ ایران را سد خواهد كرد، گفت: این اظهارات نشان از حسن نیت ندارد و به نظر می رسد هدف نهایی آمریكا ایجاد تقابل بین ایران، عراق و تقابل بین عراق و سایر كشورهای منطقه است و با درخواست های آمریكا از همسایگان عراق برای كمك به حل مشكلات و معضلات عراق در تناقض آشكار است.

وزیر دفاع طرح این قبیل ادعاهای ی واهی و غیرمستند را برای انحراف افكار عمومی جهان از خطر اصلی یعنی رژیم صهیونیستی ارزیابی كرد و گفت : معمولا در آستانه روز جهانی قدس،آمریكا و رسانه های وابسته به صهیونیست برای تحت الشعاع قرار دادن این خیزش مردمی در جهان به این روش های تبلیغی -روانی متوسل می شوند.

وحیدی در پایان تاكید كرد: در سایه وحدت كامل و تشریك مساعی كشورهای اسلامی منطقه، بسیاری از مشكلات جهان اسلام حل خواهد شد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”