روسيه وجود نسل جدید تانک هاي جنگي ( عقاب سیاه) را تکذيب کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

روسيه وجود نسل جدید تانک هاي جنگي ( عقاب سیاه) را تکذيب کرد

پست توسط Shahbaz »

 [External Link Removed for Guests]  

ارتش روسيه وجود نسل جديد تانک هاي جنگي ام بي تي مجهز به پوشش زرهي پيشرفته و مقاوم در برابر مواد انفجاري و ار پي جي را تکذيب کرد.
رسانه هاي روسيه به تازگي از وجود اين تانک ها موسوم به عقاب سياه خبر دادند که تصاوير ان در چند نشريه و پايگاه اينترنتي منتشر شده است.
سرهنگ ولاديمير وويتوف Voitov يکي از فرماندهان نيروهاي زرهي ارتش روسيه در مصاحبه راديويي ضمن تکذيب وجود چنين پروژه اي ، اين تصاوير را ساختگي خواند و در عين حال گفت تنها از وجود نمونه اوليه يک تانک ازمايشي اطلاع دارد.
بر اساس گزارش رسانه هاي روسيه ، نمونه اوليه تانک عقاب سياه اولين بار در نمايشگاه تسليحاتي در سيبري در ژوئن سال هزار و نهصد و نود و نه ميلادي به نمايش گذاشته شد.
به گزارش پايگاه اينترنتي ريانووستي از مسکو ، به نظر مي رسد طرح اين تانک که داراي پوشش زرهي مقاوم در برابر مواد انفجاري و گلوله ار پي جي است بر اساس طرح تانک مدل تي هشتاد باشد.


واحد مرکزي خبر
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”