حضور موثر نيروي دريايي ايران در مقابله با دزدان دريايي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

حضور موثر نيروي دريايي ايران در مقابله با دزدان دريايي

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
 خبرگزاري فارس: ميتروپولوس تاكيد كرد: حضور نيروي دريايي ايران در مقابله با دزدان دريايي خليج عدن موثر بود و ما از آن حمايت مي‌كنيم. 
 افتيميوس ميتروپولوس دبيركل سازمان بين المللي دريانوردي در ديدار با منوچهر متكي وزير امورخارجه كشورمان، ضمن سازنده ارزيابي كردن حضور جمهوري اسلامي ايران در مبارزه با سرقت دريايي در سواحل سومالي و خليج عدن، اظهار داشت: نيروهاي دريايي جمهوري اسلامي ايران در حمايت از امنيت دريايي گام‌هاي خوبي برداشته است و ما از اين تلاش‌ها قدرداني مي‌كنيم.   
ميتروپولوس با اعلام آمادگي اين سازمان براي مساعدت در راستاي مشاركت هر چه گسترده‌تر جمهوري اسلامي ايران در سطوح مديريتي اين سازمان ابراز اميدواري كرد تا اين موضوع در جلسات و ديدارهاي آتي و با مشاركت بيشتر در چهارچوب شاخص‌هاي سازمان بين‌المللي دريانوردي بيش از پيش افزايش يابد.   
دبيركل سازمان بين المللي دريانوردي همچنين در حاشيه نشست خبري مشترك با مديرعامل سازمان بنادر و دريانوردي ايران، با اشاره به فعاليت‌هاي تجسس و نجات دريايي، امكانات ورود و خروج كشتي‌ها و علائم كمك ناوبري در بنادر كشورمان خاطر نشان كرد: اين موارد نشان مي دهد جمهوري اسلامي ايران توجه خوبي به ايمني داشته و سازمان بين المللي دريانوردي رضايت زيادي از ايران دارد.   
وي با بيان اينكه غير از ايران كشورهايي نظير روسيه، ژاپن، كره جنوبي، چين، نروژ، استراليا و كشورهاي اتحاديه اروپا و ناتو نيز نيروهاي نظامي خود را براي مقابله با دزدان دريايي به منطقه خليج عدن فرستادند، تاكيد كرد: اين براي نخستين بار است كه نيروهاي نظامي همه كشورها در كنار يكديگر قرار گرفته و با هم همكاري مطلوبي دارند.  
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”