فعاليت مخفيانه سفارت رژيم صهيونيستي در بغداد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

فعاليت مخفيانه سفارت رژيم صهيونيستي در بغداد

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
 
خبرگزاري فارس: يک شبكه خبري عراق اعلام كرد سفارت رژيم اسراييل در منطقه سبز عراق فعال شده و قرار است پس از پايان عمليات عادي‌سازي روابط اعراب با اسراييل از آن پرده برداشته شود.

شبكه ايران به نقل از شبكه تلويزيوني "العالم " اعلام كرد؛ شبكه خبري البصره در گزارشي به نقل از شاهدان عيني فاش كرد كه سفارت رژيم صهيونيستي درعراق در يكي از كاخ‌هاي تحت حمايت آمريكا در منطقه سبز بغداد و زير پرچم آمريكا درحال فعاليت است.

[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  گزارش شبکه البصره آمده است که در محدوده سفارت آمريکا در منطقه سبز که يکي از بزرگترين سفارتخانه‌هاي آمريکا در دنيا مي‌باشد سفارت رژيم اسراييل در عراق فعال شده و قرار است پس از پايان عمليات عادي‌سازي روابط با اسراييل که براساس طرحي بلندمدت در حال اجرا است؛ از آن پرده برداشته شود.     

 تصویر      
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  اين گزارش تاکيد شده است که بيش از 900 اسراييلي در مناطق مختلف عراق و به ويژه کرکوک و بغداد زندگي مي‌کنند و به عمليات خرابکارانه، ترور علماي ديني عراق، اساتيد دانشگاه‌ها و شخصيت‌هاي معروف و حمله به مساجد شيعيان و اهل تسنن براي ايجاد فتنه طايفه‌اي در عراق دست مي‌زنند.     
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  طرف‌هاي وابسته به رژيم صهيونيستي نيز در تماس با نويسندگان عراقي درخواست کرده‌اند تا با آنان در زمينه هاي رسانه‌اي همکاري کنند و درباره يک مساله مشخص يا يک حزب براي ايجاد اختلافات داخلي مطلب بنويسند تا از اين راه مردم عراق به درگيري‌ها و اختلافات داخلي مشغول شوند و اسراييلي‌ها بتوانند در آرامش در بغداد و ديگر مناطق تردد کنند.  
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  خبري البصره گزارش داده است: ده‌ها جاسوس اسراييلي در هتل‌هاي بغداد اقامت دارند و با نيروهاي آمريکايي براي چگونگي کنترل عمليات نيروهاي مقاومت عراق همکاري مي‌کنند. عراقي‌ها مساله افزايش تخريب، انفجار خانه هاي مسکوني، استفاده از فشارهاي شديد و شکنجه در زندان‌ها براي بازجويي از متهمان را دليلي بر وجود تحرکات گسترده جاسوسان اسراييلي عنوان مي‌کنند.  
  
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  بر اين افزايش ترور شخصيت‌هاي علمي عراقي که هيچ ارتباطي با احزاب سياسي و يا رژيم سابق ندارند؛ يکي ديگر از نشانه‌هاي وجود جاسوسان اسراييلي در عراق است که قصد دارند اين کشور را از وجود علما و متخصصان برجسته تهي کنند.  
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  بيش از 70 ميليون دلار کالاي توليد شده توسط رژيم اسراييل به عراق قاچاق مي‌شود که برخي شرکت‌هاي عربي منطقه در اين امر دست دارند.  
  
[FONT=Arial,sans-serif lang=FA]  اساس گزارش هاي منتشر شده در روزنامه هاي اسراييلي ، 10 شرکت بزرگ اين رژيم در زمينه ساختمان‌سازي با نفوذ در عرصه بازسازي عراق در حال فعاليت هستند.    
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 11
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸, ۱۱:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 18 بار

Re: فعاليت مخفيانه سفارت رژيم صهيونيستي در بغداد

پست توسط Hamed89 »

دوستان - چه عجیب، این نفرات سفارت مثل لاشخور هستند و عراق برای شون جسد تازه است. البته رژیم صهونیست بسیار ناراحت است در مورد قوع شدن شیعهان در راق، و به علت قوی شدن؛ میترسنند بیشتر پستیبانی کنند حزب الله. اما روابط بین عراق و اسرایل غیرممکن است. عراق مشکلات کافیی با نظامی امریکا دارد و باید خودش را بارساخت کند. انشا الله مردم عراق این سفارت رژیم صهونیستی را از کشور خودشان رد کنند!
یا علی
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”