یکی از پیشرفته ترین دستگاه های مین یاب دنیا در ارومیه به ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

یکی از پیشرفته ترین دستگاه های مین یاب دنیا در ارومیه به ...

پست توسط shola »

یکی از پیشرفته ترین دستگاه های مین یاب دنیا در ارومیه به مرحله انبوه سازی رسيد

سپاه نیوز: مبتکر و سازنده این دستگاه گفت: این دستگاه که طی 8 سال تحقیق و تست آزمایشی و عملیاتی تولید و موردتایید قرار گرفته است با عملکرد نقطه ای، قابلیت شناسایی تمامی مین ها،حتی مین های پلاستیکی ضد نفر را در عمق های بیشتری نسبت به نمونه هایخارجی دارا می باشد.

تصویر
[COLOR=#7030a0][SIZE=85]تصویر تزیینی است
 
 
به گزارش خبرنگار سپاه نیوز؛ مبتکر و سازنده این دستگاه گفت: این دستگاه که طی 8 سال تحقیق و تست آزمایشی و عملیاتی تولید و موردتایید قرار گرفته است با عملکرد نقطه ای، قابلیت شناسایی تمامی مین ها،حتی مین های پلاستیکی ضد نفر را در عمق های بیشتری نسبت به نمونه هایخارجی دارا می باشد.

کامبیز گلشنی افزود: در بدترین شرایط جوی و محیطی این دستگاه کارآیی داشته و از تنوع خاک های محیط و نیز نویز پذیری از تداخل امواج ناشی از ایستگاههای مخابراتی، دکل های فشار قوی و بیسیم ندارد.

وی ادامه داد: آنچه دستگاه مین یاب PK100B را از نمونه های مشابه خارجی متمایز ساخته، قابلیت تبدیل به عمق یاب جهت شناسایی انواع آلودگی های دیگرنظامی در محیط است.

به گفته سازنده این دستگاه توانمندی کارکرد در برف و داخل آب با برد یکسان، قابلیت استفاده از باتری ذخیره، تخمین عمق هدف و نیز استفاده درحین عملیات های نظامی از دیگر بارزه های این مین یاب است.

وی ظرفیت تولید این دستگاه ها را یک هزار و 800 دستگاه در سال عنوان کرد وافزود: باتوجه به تکنولوژی برتر و رعایت کلیه فاکتورهای تولید و مطابقت بااستانداردهای جهانی، این دستگاه صادراتی می باشد.

گلشنی یادآور شد: این دستگاه ها با 3 سال ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش و از لحاظ صرفه اقتصادی کاملاً مقرون به صرفه می باشد.

این مبتکر کشورمان گفت: با این تولید، کشور اسلامی مان علاوه بر این که درتامین نیازهای داخلی به خودکفایی می رسد بلکه در زمره معدود کشورهای تولیدکننده مین یاب در جهان قرار گرفته است.
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”