تجمع مسلمانان در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن: بگذارید بقی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3546 بار

تجمع مسلمانان در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن: بگذارید بقی

پست توسط sand_fighter »

گروهی از مسلمانان مقیم آمریکادر مقابل سفارت عربستان در واشنگتن تجمع و دولت و علماي وهابی سعودی را به تخریب بقیع که مهمترین مکان تاریخی ،اسلامی است متهم کرده اند.
تصویر
به گزارش عصر ايران به نقل از سایت خبری حوار و تجدد ، "ائتلاف بقیع" به عنوان ائتلافی جدید که مخالف حکومت و علمای وهابی عربستان سعودی است با صدور بیانیه ای مخالفت دولت و علمای وهابی سعودی در باز سازی قبرستان بقیع را محکوم کردند.

اعضای این ائتلاف از روز دوشنبه مقابل سفارت عربستان در واشنگتن آمريكا تجمع کرده اند و از مقامات سعودی می خواهند که با درخواست آنها برای بازسازی این مکان مقدس موافقت کنند.

شایان ذکر است در این ائتلاف شخصیتهای معروف مذهبی وآمریکایی از قبیل "شیخ محبوب مهدی عبیدی" ، "شیخ سخاوات حسین "،"شیخ جلیل عیسی " و" استیون سلیمان شوارتز" نویسنده امریکایی تازه مسلمان عضویت دارند.

در بیانیه این ائتلاف آمده است : پس از تسلط یافتن وهابیان سعودی به این مکان مقدس از سال 1925 ، بقیع مورد تعرض و تخریب قرار گرفته و می بایست جلوی اقدامات آنها را گرفت .

قبرستان بقیع، نزدیک مسجد النبی در مدینه منوره قرار دارد که در این مکان مقدس همسران و فرزندان پیامبر(ص) وحدود 5هزارتن از یاران پیامبر دفن شده اند.
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: تجمع مسلمانان در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن: بگذارید بقی

پست توسط میهن پرست »

خدا لعنتشون کنه .نامردای کثیفو.من که اگه حق کشتن یکی رو داشته باشم اول این پادشاه بی بخار عربستانو میکشم.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”