راپتورهای آمریکا بمب افکنهای روسی را همراهی کردند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶, ۶:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14954 بار

راپتورهای آمریکا بمب افکنهای روسی را همراهی کردند

پست توسط Shahryar »

 راپتورهای آمریکا بمب افکنهای روسی را همراهی کردند 


 تصویر 

 "ولادیمیر دریک" دستیار فرمانده کل نیروی هوایی فدراسیون روسیه روز چهارشنبه به «ریا نووستی» اطلاع داد که دو بمب افکن استراتژیک روسی "توپولف-95 ام. اس." روز سه شنبه طبق برنامه گشت هوایی بر فراز اقیانوس آرام بسوی جزایر آلئوتسک پرواز کردند که دو جنگنده نسل پنجم اف-22 نیروی هوایی آمریکا نیز آنها را همراهی می کردند. 


جنگنده های اف-22 (راپتور) در حال حاضر تنها هواپیماهای نسل پنجم و گرانقیمت ترین جنگنده های جهان می باشند که در نیروهای مسلح وجود دارند.
دریک اظهار داشت: "سرنشینان توپولف-95 با موفقیت به وظایف خود طبق برنامه گشت هوایی عمل کرده و مهارت های هدایت پرواز بر فراز محل بدون مشخصه برای شناسایی را تمرین کردند... مدت پرواز هواپیماها حدود 15 ساعت بود. بهنگام پرواز، سرنشینان سوخت گیری در هوا از تانکرهای ایلوشین-78 را نیز تمرین کردند".

خبرگزاری نووستی

[HR]

 تصاویر زیر متعلق به سال 2008 میباشد: 
 تصویر     تصویر 
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3546 بار

Re: راپتورهای آمریکا بمب افکنهای روسی را همراهی کردند

پست توسط sand_fighter »

تصویر
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

رهگیری هواپیمای TU-95 روسیه توسط F-22

پست توسط Shahbaz »

 [External Link Removed for Guests]  


نيروي هوايي روسيه روز چهارشنبه از همراهي دو فروند هواپيماي بمب افکن استراتژيک اين کشور توسط هواپيماهاي امريکايي در ابهاي اقيانوس منجمد شمالي خبر داد.
چنين اقداماتي از سال دو هزار و هفت به امر عادي تبديل شده است و تاريخ از سرگيري چنين گشت زني توسط روسيه به جنگ سرد بر مي گردد.
سرهنگ دوم ولاديمير دريک اعلام کرد دو هواپيماي تي يو - نود و پنج ام سي Tu-95MC که پرواز پانزده ساعته اي را بر فراز آبهاي بي طرف در اقيانوس منجمد شمالي به مقصد اقيانوس ارام شروع کرده بودند، توسط دو هواپيماي اف - 22 نيروي هوايي ارتش امريکا رهگيري شدند.

وي خاطر نشان کرد اين حادثه روز سه‌شنبه زماني رخ داد که بمب‌افکنهاي روسي اقدام به شبيه سازي گشت زني کرده بودند.
دريک افزود هواپيماهاي روسي معمولا بر اساس قوانين بين المللي اقدام به پرواز در آبهاي بي‌طرف اقيانوسهاي منجمد شمالي، اطلس، ارام و درياي سياه مي کنند بدون آن که به مرزهاي ديگر کشورها تجاوز کنند.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از مسکو،
اقيانوس منجمد شمالي به منزله پهنه بالقوه ايست که همه کشورها در پي دسترسي به آن هستند و ذوب يخهاي آن منجر به گرم شدن آب و هوايي در مقابل تسهيل دسترسي به ثروتهاي طبيعي آن شده است. تنش
بين پنج قدرت حاشيه اقيانوس منجمد شمالي يعني روسيه، امريکا، کانادا، نروژ و دانمارک در ماههاي اخير بروز کرده است.واحد مرکزي خبر
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”