ادغام بسیج در نیروی زمینی سپاه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

ادغام بسیج در نیروی زمینی سپاه

پست توسط Mil@d »

بسیج در نیروی زمینی سپاه ادغام می شود/ 3 کاندیدای فرماندهی نیروی زمینی

در ادامه تغییرات صورت گرفته در اجرای طرح تحول ساختار سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شنیده شده است بزودی نیروی مقاومت بسیج برای هماهنگی بیشتر در نیروی زمینی سپاه ادغام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتخاب سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری به عنوان فرمانده سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی شاهد تغییرات بسیاری در ساختار این نیرو بوده ایم که دور تازه ای از این تغییرات آغاز خواهد شد.
موضوع تغییر ساختار در نیروی زمینی سپاه یکی از موضوعاتی بود که همچنان از آغاز تغییر و تحول در سپاه پاسدارن مورد بحث و بررسی قرار داشت و گویا در همین راستا قرار است سرانجام نیروی مقاومت بسیج برای هماهنگی بیشتر در نیروی زمینی سپاه ادغام شود . بر همین اساس شنیده شده حجت الاسلام حسین طائب فرمانده فعلی نیروی مقاومت بسیج که همزمان معاون فرمانده کل سپاه نیز می باشد احتمالا به معاونتی دیگر منصوب می شود. برخی اخبار تائید نشده نیز از احتمال حضور طائب در مقام ریاست سازمان اوقاف حکایت دارد. پیش از این وی یکی از کاندیداهای مطرح برای وزارت اطلاعات در دولت دهم بود که خود این احتمال را رد کرده بود.
درهمین راستا از سردار نقدی معاون تحقیقات صنعتی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار نجات فرمانده سپاه ولی امر و سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی به عنوان اصلی ترین گزینه ها برای تصدی فرماندهی جدید نیروی مقاومت بسیج نام برده می شود.
این مرحله از تغییرات که به عنوان مرحله دوم از آن یاد می شود در ادامه تغییرات مرحله اول یعنی تغییرات ساختاری سپاه در استانها است.
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”