113 فروند شناور به ناوگان دريايي بوشهر ملحق مي‌شوند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

113 فروند شناور به ناوگان دريايي بوشهر ملحق مي‌شوند

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
خبرگزاري فارس: دبير كارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري استان بوشهر گفت: 113 فروند شناور با پرداخت تسهيلات از طريق بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده به ناوگان حمل و نقل دريايي بوشهر ملحق مي‌شوند.

حسين باشي‌زادگان صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: براي الحاق اين تعداد شناور، تسهيلاتي به مبلغ 568 ميليارد ريال با پيش‌بيني اشتغال براي يك ‌هزار و 458 نفر در نظر گرفته شده است. وي افزود: در حال حاضر صاحبان اين طرح‌هاي اشتغالزايي دريايي در مرحله انعقاد قرارداد با بانك‌هاي عامل استان هستند.

رئيس سازمان كار و امور اجتماعي استان بوشهر خاطرنشان كرد: تسهيلات پرداخت شده فوق در ديگر طرح‌هاي دريايي بوشهر سبب شده كه متوسط سن ناوگان حمل و نقل دريايي باري استان از ميانگين كشوري جوان‌تر شود. باشي‌زادگان تصريح كرد: با توجه به چوبي بودن بدنه و مستهلك بودن موتور و استمرار در تغيير شناورها منجر به بالا رفتن هزينه‌ها شده لذا پرداخت تسهلات از محل بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده در راستاي نوسازي در ناوگان باري سبب افزايش ضريب ايمني شناورها و همچنين افزايش اشتغال و بهره‌وري شده است.

وي افزود: با توجه به اينكه تمام شناورهاي فوق‌الذكر در داخل كشور ساخته مي‌شود زمينه اشتغالزايي براي صنعتگران و شناورسازان داخلي و همچنين بستر مناسب رشد و تحقيقات در فناوري شناور‌سازي اعم از فايبرگلاس و فلزي را فراهم كرده است.

رئيس سازمان كار و امور اجتماعي استان بوشهر گفت: در طول چهار سال گذشته از محل اعتبارات بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده 59 فروند شناور باري با اعتباري به مبلغ 173 ميليارد ريال به بهره‌برداري رسيده و وارد سيستم شده است كه از اين محل زمينه اشتغال 530 نفر در سطح استان فراهم شده است.

باشي‌زادگان يادآور شد: از ابتداي سال 84 تاكنون مبلغ يك‌ هزار و 295 ميليارد ريال تسهيلات بابت 264 فروند شناور با پيش‌بيني اشتغال 3 هزار و 270 نفر از محل بنگاه‌هاي اقتصادي زودبازده و كارآفرين براي نوسازي ناوگان حمل و نقل دريايي تخصيص داده شده است.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”