شناورهاي مسافري وزارت دفاع،ماه آينده به نمايش گذاشته مي شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

شناورهاي مسافري وزارت دفاع،ماه آينده به نمايش گذاشته مي شود

پست توسط sokuteasemuni »

 نمونه نهايي شناورهاي مسافري وزارت دفاع،ماه آينده به نمايش گذاشته مي شود  ‌هاي نهايي شناور‌هاي مسافري ساخت صنايع دريايي شهيد جولايي وابسته به وزارت دفاع، ماه آينده به نمايش گذاشته خواهد شد که در صورت توليد انبوه اين شناورها، قيمت تمام‌شده آنها بالغ بر 500 ميليون تومان خواهد بود.      [External Link Removed for Guests] 
     گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، ساخت اولين سري شناورهاي مسافري کامپوزيت آغاز شده که اين شناورها، 16 متر طول و بيش از 30 نفر ظرفيت دارد و از دکوري شيک نيز برخوردار است.
سرعت اين شناور 20 گره دريايي است و بدنه آن از فايبرگلاس بوده، اما به روش جديدي ساخته شده است و مشابه تيپ شناورهاي مسافري اروپايي است.
گفتني است نمايندگان سازمان بنادر و دريانوردي و نيز اتحاديه حمل ‌و نقل بار و مسافر در بازديد از اين شناورها رضايت خود را از دکوراسيون و بدنه شناورها ابراز داشتند.
براساس اين گزارش، نمونه‌هاي نهايي شناور‌هاي مسافري ساخت صنايع دريايي شهيد جولايي وابسته به وزارت دفاع، ماه آينده در حاشيه همايش و نمايشگاه دريايي کيش به نمايش گذاشته خواهد شد.
سازمان صنايع دريايي پيش‌ بيني کرد که در صورت توليد انبوه اين شناورها، قيمت تمام‌ شده آنها بالغ بر 500 ميليون تومان خواهد بود.
اين سازمان از تحويل 2 شناور سفارش شرکت کشتيراني آراباختر، توليدات صنايع کشتي‌سازي شهيد موسوي (خرمشهر) و نيز، شناور لايروب سومار در مجتمع شهيد درويشي (بندرعباس) تا پايان سال جاري خبر داد.  
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”