جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2440
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۶, ۶:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 11143 بار
سپاس‌های دریافتی: 14954 بار

جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط Shahryar »

 جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند 


 تصویر 
   
خبرگزاري فارس: سردار شوشتري جانشين فرمانده زميني سپاه و برخي ديگر از فرماندهان سپاه در شهر سرباز استان سيستان و بلوچستان به مقام شهادت نائل شدند.به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس از زاهدان، صبح امروز جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه در محدوده پيشين شهرستان سربازر ترور شد.
سردار شوشتري كه با هدف شركت در جلسه سران طوايف و ريش‌سفيدان راهي منطقه پيشين در محدوده منطقه سرباز شده بود، توسط افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفته و ترور شد.
به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس،‌ صبح امروز در اقدامي تروريستي جمعي از فرماندهان سپاه استان سيستان و بلوچستان به فيض شهادت نائل آمدند.
در اين اقدام تروريستي سردار نورعلي شوشتري جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و فرمانده قرارگاه قدس،‌ سردار محمدزاده فرمانده سپاه استان سيستان و بلوچستان، فرمانده سپاه ايرانشهر و فرمانده سپاه سرباز و فرمانده تيپ اميرالمومنين (ع) به شهادت رسيدند.
اين اقدام تروريستي زماني به وقوع پيوست كه اين گروه از فرماندهان در تدارك برگزاري همايش وحدت ميان عشاير شيعي و سني كشور بودند.
اخبار تكميلي متعاقبا اعلام مي‌شود.

خبرگزاری فارس
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط shola »

انا لله و انا اليه راجعون

شهادت گروهي از سران قبايل و عشاير استان سيستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس،‌ در اقدام تروريستي كه صبح امروزدر استان سيستان و بلوچستان به وقوع پيوست گروهي از سران قبايل و عشايراستان نيز به شهادت رسيده‌اند.

برپايه اين گزارش تعداد شهداي اين اقدام كور تروريستي حدود 20 نفر تخمين زده مي‌شود.
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Major II
Major II
پست: 275
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۶, ۷:۲۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 557 بار
سپاس‌های دریافتی: 645 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط sohraba »

کار کشور دوست وبرادر عربستان وسگهاشه
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط Shahbaz »

 تصویر 


این عملیات ساعت 8 صبح امروز در محل درب ورودی سالن تربیت بدنی شهر پیشین محل برگزاری همایش سران طوایف شهرستان سرباز اتفاق افتاد.
 سرهنگ دهقان مسئول قرارگاه سپاه سلمان استان شهادت سردار شوشتری فرمانده قرار گاه جنوب شرق وسردار محمد زاده فرمانده قرار گاه سپاه سلمان سیستان وبلوچستان را تایید کرد.  
 همایش سران طوایف باحضورتعدادی ازمسئولان استانی در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان با هدف ایجاد اتحاد بین طوایف و ارتقای امنیت ، چند وقتی است که در حال برگزاری است  

 بیانه سپاه پاسداران 

 سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با تبریک و تسلیت شهادت سردار سرتیپ پاسدار شوشتری ، جمعی دیگر از فرماندهان ، سران طوایف و مردم محلی به پیشگاه مقدس حضرت ولی عصر (عج) ، فرمانده معظم کل قوا و خانواده معظم شهدا اعلام کرد ، درباره این جنایت و اقدام تروریستی اخبار و اطلاعات تکمیلی ، به استحضار ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی خواهد رسید. 
 
   پاسداران در این اطلاعیه اعلام کرد : به دنبال واگذاری مسئولیت تامین امنیت منطقه سیستان و بلوچستان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اتخاذ راهبرد امنیت پایدار و بومی با بهره گیری از ظرفیت های منطقه ای و مردمی و انتصاب یکی از یادگاران و فرماندهان سرافراز در دوران هشت سال دفاع مقدس برای این امر مهم و دستاوردهای موثر در این عرصه ، استکبار جهانی با تحریک ایادی سرسپرده و مزدور خود در منطقه ، نشست مردمی سپاه را با سران طوایف و آحاد مردم مظلوم و بومی منطقه مورد اقدام کور تروریستی قرار داد.
 
 این اطلاعیه می افزاید: تردیدی نیست که این اقدام وحشیانه و ضدبشری در راستای استراتژی شیطانی بیگانگان و دشمنان زخم خورده نظام و انقلاب در شکستن وحدت شیعه و سنی،ایجاد انشقاق بین صفوف متحد و یکپارچه ایرانیان بصیر، تضعیف کارکردهای مردمی و امنیت آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه محروم جنوب شرق کشور و انتقام از تعامل و مشارکت ورزی مردم عزیز و بیدار منطقه در این صحنه صورت گرفته است.  
 همچنین دراین اطلاعیه با اشاره به نقش سرنوشت ساز و روشنگرانه سپاه در خنثی سازی تهدیدات و توطئه های دشمنان داخلی و خارجی به ویژه عوامل منفور و وابسته استکبار در منطقه سیستان و بلوچستان آمده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاسی به آموزه های دینی و انقلابی و بهره گیری از تجارب ارزشمند و موفق در مقابله با دشمنان ملت ایران در سه دهه اخیر همچنان به عنوان نهادی فداکار و پیشتاز در عرصه تامین امنیت و آرامش عمومی جامعه و صحنه زندگی مردم عزیز کشورمان ، از هیچ تلاشی دریغ نورزیده و بدون توجه به تبلیغات مسموم و ناجوانمردانه و هجمه های امپریالیسم رسانه ای همه توان و سرمایه خود را برای سرافرازی ، سربلندی و پیشرفت ایران اسلامی به کار خواهد گرفت. 
  


واحد مرکزی خبر
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 1101
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۸۸, ۷:۴۲ ب.ظ
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط Parsa84 »

چند فرمانده سپاه در اثر بمبگذاری کشته شدند


به گزارش منابع خبری حداقل دو نفر از فرماندهان سپاه پاسداران در اثر بروز انفجاری در استان سیستان و بلوچستان کشته شده اند. تصویر   شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه بلندپایه ترین فرمانده کشته شده در این حادثه  

این انفجار صبح روز یکشنبه 26 مهر (18 اکتبر) و در جریان همایشی میان سران طوایف و قبایل در منطقه "پیشین" (در حد فاصل شهرستان های سرباز و چابهار در جنوب سيستان و بلوچستان) رخ داد.

ظاهرا این همایش با هدف ایجاد "وحدت ميان عشاير شيعی و سنی" برگزار شده بود و چند فرمانده سپاه از جمله نورعلی شوشتری، جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران ایران و فرمانده قرارگاه قدس، و رجب علی محمدزاده فرمانده سپاه استان سیستان و بلوچستان در اثر این انفجار کشته شده اند.

فرمانده سپاه ایرانشهر، فرمانده سپاه سرباز، و فرمانده تیپ امیرالمومنین نیز از جمله کشته شدگان هستند.

ایرنا خبرگزاری رسمی ایران انفجار انجام شده را حمله ای انتحاری دانسته و از برخی منابع نقل کرده است که انفجار توسط فردی انجام شد که مواد منفجره به خود بسته بود.

این خبرگزاری شمار کشته شدگان و مجروحان را "بر اساس شنیده ها، حدود 60 نفر" اعلام کرده است و برخی منابع از کشته شدن "گروهی از سران قبايل و عشاير استان" نیز در جریان این حادثه خبر داده اند.

خبرگزاری فارس که نزدیک به سپاه محسوب می شود عوامل انجام این حمله را "افراد ناشناس" دانسته است.

جندالله؛ مظنون اصلی


در چند سال گذشته چندین بار در سیستان و بلوچستان حوادث خشونت رخ داده است و عمدتا مسئولیت این حوادث را گروه جنبش مقاومت مردمی ایران - جندالله- بر عهده گرفته است.

اخبار مربوط به فعالیت گروه جندالله در مناطق جنوب شرق ایران از حدود پنج سال پیش انتشار یافته و در این مدت، این گروه مسئول یک رشته حملات مسلحانه، آدم ربایی، قتل و بمب گذاری در این مناطق شناخته شده است.

از جمله اقدامات این گروه، عملیات تاسوکی در اسفندماه سال 1384 است که در جریان آن، افراد مسلح با بستن جاده زابل به زاهدان در نزدیکی پاسگاه تاسوکی، اتومبیل های عبوری را متوقف کردند و بیست و دو تن از سرنشینان آنها را کشتند.

گروه جندالله کشته شدگان را عوامل دولتی و امنیتی توصیف کرد اما منابع دولت ایران گفتند که اکثر قربانیان این حمله از افراد عادی بوده اند.

در خرداد ماه سال جاری هم انفجاری در مسجد امیرالمومنین زاهدان روی داد که در جریان آن، بیست و پنج نفر کشته و شماری زخمی شدند و جندالله مسئول آن اعلام شد.

جندالله هدف خود را تلاش برای تامین حقوق مذهبی و قومی قوم بلوچ و اهل سنت در سیستان و بلوچستان ایران اعلام کرده اما تاکید داشته است که یک گروه جدایی طلب نیست.

در مورد سازماندهی و منابع این گروه اطلاع دقیقی در دست نیست اما به گفته مقام های ایرانی، افراد مسلح جندالله در داخل خاک پاکستان مستقر هستند، گروگان های خود را با عبور از مرز به داخل این کشور می برند و عملیات خود در داخل ایران را از آنجا سازمان می دهند.

دولت های ایران و پاکستان جندالله را یک سازمان تروریستی می دانند و مقام های جمهوری اسلامی ایالات متحده را به حمایت از این گروه متهم کرده اند.

برخی منابع گفته اند که جندالله با گروه هایی مانند شبکه القاعده و طالبان ارتباط دارد اما رهبران جندالله این اتهام را رد کرده و گفته اند که در صورت تامین حقوق اقلیت سنی در ایران، فعالیت های خشونت آمیز را کنار خواهند گذاشت.[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

  شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
New Member
پست: 11
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۸, ۷:۳۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط pars70 »

انا الله و انا الیه راجعونتصویر
امیدوارم که کار هر کس و یا هر گروهی که بوده به سخترین شکل ممکن مجازات و قصاص بشند تا ابرتی برای دیگر خائینین و وطن فروشان باشه.
ننگ بر خائنین داخلی
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط sokuteasemuni »

آمار دقیق شهدا و مجروحان قبل از ساعت 14 اعلام می شود

زاهدان - خبرگزاری مهر: معاون امنیتی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هنوز آمار دقیقی از شمار مجروحان و کشته شدگان حادثه نداریم و آمار دقیق قبل از ساعت 14 اعلام می شود.

  سیاح در گفتگو با خبرنگار مهر در زاهدان اظهار داشت: با توجه به محرومیت منطقه از نظر پزشکی مجروحان به دو بیمارستان خارج از این شهرستان اعزام شده اند. 

  خاطرنشان کرد: تعدادی از فرماندهان ارشد سپاه استان، مسئولان انتظامی، سران طوایف و معتمدان و مردم عادی در این حادثه انتحاری زخمی و شهید شده اند که جمع آوری آمار دقیق آنها هنوز میسر نشده است ضمن اینکه تعدادی از مجروحان نیز سرپایی درمان شده اند. 

  تاکید کرد: عامل بمب انتحاری با حضور در محل پذیرایی میهمانان همایش "هم اندیشی سران طوایف و معتمدین شهرستان سرباز" در نقطه مرزی پاکستان و با استان سیستان و بلوچستان بمب را در محل منفجر کرده است. 

  ارائه اطلاعات و آمار بیشتر در این خصوص را منوط به جمع آوری اطلاعات جدید دانست.        

[url=<A]تصویر[/url]
[External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط sokuteasemuni »

تعداد شهداي اقدام تروريستي شهرستان سرباز به 29 تن رسيد

خبرگزاري فارس: بنابر اعلام دبيرخانه شوراي امنيت كشور در اقدام تروريستي صبح امروز شهرستان سرباز، 29تن شهيد و 28 نفر نيز مجروح شدند.


تصویر

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، در اطلاعيه دبيرخانه شوراي امنيت كشور آمده است؛ شهداي اين اقدام تروريستي جمعي از مردم بي گناه اعم از شيعه و سني منطقه و تعدادي از سران عشاير و طوايف بلوچ و سرداران سپاه بوده‌اند.
در ادامه افزوده شده است: دشمنان و بدخواهان نظام كه وحدت ملي و انسجام داخلي نظام جمهوري اسلامي ايران را بر نمي‌تابند با حمايت عناصر بيگانه مبادرت به هدف قراردادن نشست مشترك مردمي سران قبايل و طوايف استان سيستان و بلوچستان نموده‌اند تا شايد به زعم خود وحدت شيعه و سني را مخدوش كنند.
شوراي امنيت كشور ضمن محكوم نمودن اين اقدام فجيع و غير انساني اعلام كرد به زودي آمرين و عاملين اين اقدام تروريستي شناسايي، دستگير و به اشد مجازات خواهند رسيد.
[External Link Removed for Guests]
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2401
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 29119 بار
سپاس‌های دریافتی: 21533 بار
تماس:

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط sokuteasemuni »

 
10 نفر از سران عشاير و طوايف محلي در حادثه تروريستي سيستان و بلوچستان شهيد شدند    _ معاون امنيتي استاندار سيستان و بلوچستان گفت: 10 نفر از سران عشاير، قبايل و طوايف اين استان در عمليات تروريستي صبح امروز در منطقه پيشين شهرستان سرباز شهيد و دهها نفر ديگر مجروح شدند.       [External Link Removed for Guests]       سياح ظهر روز يکشنبه در گفت و گو با خبرگزاري جمهوري اسلامي اظهار داشت: در اين عمليات تروريستي علاوه بر شهادت شماري از سران قبايل و طوايف و فرماندهان سپاه، دهها نفر از مردم و عشاير بلوچ و هموطنان اهل سنت مجروح شدند.
وي بيان کرد: حادثه تروريستي منطقه پيشين شهرستان سرباز ترس دشمن از موفقيت سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را در تحکيم وحدت بين شيعه و سني برملا کرد.
او ادامه داد: نشستهاي اخير فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با سران عشاير و طوايف سيستان و بلوچستان که در برقراري وحدت بين شيعه و سني بسيار موثر بوده، موجب خشم دشمنان و مزدوران وابسته به استکبار شده است.
معاون استاندار سيستان و بلوچستان گفت: دشمنان نظام اسلامي که از اتحاد و يکپارچگي مردم شيعه و سني در اين استان نگران شده اند، اقدام به عمليات تروريستي امروز کردند.
وي افزود: بطور قطع برخي کشورهايي که قبل از پيروزي انقلاب اسلامي در تضاد با ايران بودند و پس از انقلاب نيز در عرصه هاي مختلف تلاش کردند به نظام ضربه بزنند، سعي کردند با اين حادثه تروريستي از تجلي وحدت بين شيعه و سني در برگزاري اين نشستها جلوگيري کنند.
او ادامه داد: بدون شک اين قبيل حوادث همانگونه که هيچ تاثيري بر وحدت بين شيعه و سني در سيستان و بلوچستان نداشته است بعد از اين نيز انگيزه سپاه پاسداران، مسوولان سياسي و امنيتي و سران عشاير و طوايف را در برگزاري اينگونه نشستها و تحکيم وحدت بين شيعه و سني بيشتر خواهد شد.
معاون امنيتي استاندار سيستان و بلوچستان گفت: هموطنان شيعه و سني در اين استان همچون گذشته با حضور گسترده در آيين تشييع شهداي حادثه تروريستي و نشستهاي هم انديشي سران طوايف و فرماندهان سپاه، دشمنان را بار ديگر در رسيدن به اهداف شومشان مايوس خواهند کرد.
عوامل تروريست استکبار صبح يکشنبه با انفجار در همايش هم انديشي سران عشاير و طوايف سيستان و بلوچستان در پيشين شهرستان سرباز شماري از سران قبايل اهل سنت و بلوچ و فرماندهان سپاه پاسداران را شهيد و مجروح کردند.
در اين حادثه افزون بر 60 نفر شهيد يا زخمي شدند.
به گزارش ايرنا بخش پيشين در فاصله 40کيلومتري جنوب راسک مرکز شهرستان سرباز و 550 کيلومتري جنوب زاهدان مرکز استان سيستان و بلوچستان قرار دارد.  ======================================   تاکنون پيکر 9 شهيد حادثه تروريستي به پزشکي قانوني تحويل شده است   _ مديرکل اداره پزشکي قانوني سيستان وبلوچستان گفت: تاکنون پيکر 9 شهيد حادثه تروريستي پيشين شهرستان سرباز به پزشک قانوني تحويل شده است.      [External Link Removed for Guests]       عباس آميان روز يکشنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: پيکر اين شهيدان به پزشکي قانوني شهرهاي ايرانشهر، چابهار و راسک تحويل شده است.
وي گفت: علاوه بر اين، پيکر 9 شهيد ديگر در حال انتقال به پزشکي قانوني است.
او ادامه داد: اين آمار رو به افزايش است و احتمال دارد به بيش از 25 نفر برسد.
مديرکل پزشکي قانوني سيستان و بلوچستان بيان کرد: انفجار تروريستي پيشين مشابه انفجار خرداد ماه امسال در مسجد علي بن ابيطالب(ع) زاهدان است.
وي افزود: اکنون تمام پزشکان و نيروهاي پزشکي قانوني آماده ارايه خدمات و تحويل پيکرهاي شهدا هستند.
در نشست هم انديشي سران قبايل و طوايف و فرماندهان سپاه پاسداران در بخش پيشين شهرستان سرباز در عملياتي تروريستي و انفجار در ميان شرکت کنندگان شماري از سران قبايل و عشاير و فرماندهان سپاه شهيد و زخمي شدند.
پيشين در فاصله 40 کيلومتري جنوب راسک مرکز شهرستان سرباز و 550 کيلومتري جنوب زاهدان مرکز استان سيستان و بلوچستان قرار   
[External Link Removed for Guests]
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 169
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷, ۱:۳۳ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1586 بار
سپاس‌های دریافتی: 1194 بار
تماس:

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط mahdimk »

ساپورت کردن گروهای تروریستی ایران توسط وهابی های حرومزاده عربستانی ( تصویر) توی این ماجراها اینقدر معلومه که دیگه حال تکذیب هم ندارند انوقت هی بیایم بگیم اینا برادر .........
.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 756
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷, ۱۰:۲۳ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط Morteza313 »

حالم به هم ميخوريه وقتي يادم مياد شبکه هايي مثل صداي امريکا چند وقت پيش عبد المالک رو مياوردن باهاش مصاحبه مي کردن يا بهعش زنگ ميزدن و ازش به عنوان سرباز ازادي بخشي به ايرانيان ياد مي کردند!

[External Link Removed for Guests]

اميدوارم نيروهاي امنيتي به خوشون بيان ،

با اين گروهکها بايد با ديسيپلين و آرايش جنگي منظم برخورد شه.
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: جمعي از فرماندهان سپاه به مقام شهادت نائل شدند

پست توسط Mil@d »

6 سال از عمر گروهگ ریگی میگذره و 4 سال هم از آغاز عملیات های تروریستی اش میگذره...
از عمر سپاه هم نزدیک به 31 سال میگذره که دارای تجربه 8 سال جنگ سنگین و23 سال هم عملیات های پراکنده نظامی علیه تجزیه طلبان کردستان و منافقین و...بوده است.
مقایسه کنیم...برای یک سازمان عریض و طویل مثل سپاه که در همان بلوچستان دارای 2 تیپ نیروی زمینی 110 سلمان و امیرالمومنین و استعداد عظیمی از گردان عاشورای بسیج است خیلی جای سوال داره که شر ریگی رو هنوز نتونسته کم کنه!
مگه ریگی و گروهش سر هم چند نفرند!
گفته میشه که ریگی از پاکستان نفوذ میکنه و بعد از عملیات تروریستی بازم فرا میکنه به همونجا...این مصداق تجاوز نظامی به خاک ایرانه و مقابله به مثل ما هم چندان غیر منطقی نیست.
اگر لازمه سپاه با اون همه تکاور و نیروی ویژه بهتره تا اتفاق تلخ دیگری نیفتاده کار رو یکسره کنه و به محل اختفای احتمالی ریگی که کوههای بلوچستان پاکستان است حمله نظامی کند.
مصادیقش هم داریم..در سال 1373 با دموکرات های کردستان در حوالی سلیمانیه عراق اینکارو کردیم.
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”