سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط Mil@d »

خبرگزاري فارس: فرمانده نيروي زميني سپاه با انتقاد از عملكرد مسئولان پاكستاني در برخورد با تروريست‌ها، خواستار صدور مجوزهاي لازم براي برخورد سپاه با آنها در خاك اين كشور شد.
تصویر
سردار محمد پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه در گفتگو با خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس در خصوص حوادث تروريستي اخير در جنوب كشور كه موجب به شهادت رسيدن جمعي از فرماندهان سپاه و سران طوايف شد، اظهار داشت: بدون شك عبدالمالك ريگي سركرده گروهكي تروريستي در پاكستان است و اعضاي اين گروهك در آنجا توسط برخي كشورهاي استكباري مانند آمريكا و انگليس آموزش مي‌بيند كه اين موضوع را برخي اعضاي دستگير شده آنها نيز اعتراف كرده‌اند.
پاكپور خاطرنشان كرد: اين موضوع به هيچ وجه براي ما قابل قبول نيست كه تروريست‌ها از مرز يك كشور همسايه وارد كشور ما شده و دست به اعمال تروريستي بزنند.
وي با بيان اينكه ما با اينگونه اقدامات احساساتي نخواهيم شد، تاكيد كرد: سپاه پاسداران بدون شك انتقام كوبنده‌اي از آنها خواهد گرفت و اين راه و روش متوقف شدني نيست.

* سران عشاير براي انتقام‌گيري از تروريست‌ها هم‌قسم شدند

فرمانده نيروي زميني سپاه ادامه داد: ما همان راه و روش سردار شهيد شوشتري را در سيستان و جنوب شرق كشور ادامه داده و امنيت را به خود مردم منطقه واگذار مي‌كنيم و همه سران طوايف نيز در ديداري كه با بنده داشتند، هم قسم شدند كه انتقام خون شهداي اخير را خواهند گرفت.
پاكپور درخصوص نحوه برخورد و پاسخ سپاه با تروريست‌هاي جنوب شرق كشور اظهار داشت: ما از جنبه‌هاي مختلف با آنها برخورد خواهيم كرد و تاكيد ما بر ادامه روش‌هاي قبلي است، اما وزارت خارجه نيز بايد در اين زمينه حساس‌تر باشد چرا كه عناصر تروريستي در كشور ديگري هستند و وزارت خارجه بايد با مسئولان آن كشور مذاكره كند كه تروريست‌ها را دستگير كرده و به جمهوري اسلامي تحويل دهند و يا به ما اجازه بدهند كه خودمان با آنها برخورد كنيم.
وي با تاكيد بر اينكه تا امروز پاكستان هيچ همكاري با ما نكرده است، خاطرنشان كرد: امروز مأمن اصلي ضدانقلاب، پاكستان شده و اين عوامل تروريستي در خاك آن كشور آموزش مي‌بينند و مسئولان پاكستاني بايد اين توانايي را داشته باشند تا در خاك خود با اين عوامل شرور برخورد كنند.
  بی  
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط میهن پرست »

افرین دمش گرم.اگه این پاکستانی های کثافت و تروریست پرور رو ول کنند فردا میان تهران رو نا امن میکنند.به نظر من ما هم باید مثل هند حداقل با زبان اماده حمله به مناطق مرزی پاکستان باشیم.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط shola »

ايران آمادگي ريشه‌كني تروريست‌ها در ‌پاكستان را دارد

خبرگزاري فارس: نماينده مردم سيستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: اگرپاكستان ‌نمي‌تواند در ريشه‌كني تروريست‌ها كاري انجام دهد‌ تكليف ما رامشخص كند تا ما خودمان دنبال اين كار را بگيريم.

[External Link Removed for Guests]
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط Mil@d »

حتی اگر اقدام نظامی در خاک پاکستان انجام نشود باز هم رسانه ای کردن این موضوع مفید است.
در چند سال اخیر که مواضع دولت مرکزی پاکستان چه در دوران مشرف و چه دوران آسف علی زرداری پیگیری کرده ام نسبت به گروه ریگی یک نوع مماشات مشکوک داشتند و حتی الان هم که صحبت از همکاری سرویس ISI پاکستان با این گروهک است.
این تهدید نوعی تلنگر غیر مستقیم به دولت پاکستان است که کشور ما در حفظ امنیت و تمامیت ارضی خود جدی است و اینگونه نیست که در 2 دیدار دیپلماتیک سران پاکستانی با شوخی و مزه پرانی قضیه را سرسری بگیرند و دوباره روز از نو روزی ازنو و چند مدت دیگه یک بمب گذاری دیگه و شهادت عده دیگری از فرزندان این کشور.
تقریبا محل اختفای ریگی به نوعی غیر مستقیم توسط شبکه العربیه و مصاحبه هایی که با ریگی می کند لو رفته است که در محدوده شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان و گهگهای نیز وزیرستان و در هنگام عملیات ها نیز در کوههای مثلث مرزی ایران-افغانستان-پاکستان مستقر می شود.
طراحان نظامی قطعا از من اماتور بیشتر در جریان هستند و برای اینکه حساسیت ایجاد نشود قطعا روش میانه ای در پیش خواهند گرفت.
بهترین موقع برای ضربه زنی نیز مواقعی است که به مثلث مرزی می آید و فاصله زیادی با خاک ایران ندارد و میشه عملیات رو به سرعت به پایان برد.
چند باری هم گفته ام..کتاب خاطراتی میخواندم از سردار صفوی که وقایع حزب دمکرات کردستان در سال 1373 را تشریح می کرد هنگامی که سردار کاظمی فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا شمالغرب کشور بوده است.سردار پس از اجازه رهبری قاطعانه با 300 خودرو نظامی و یک تیپ رزمی مجهز به کردستان عراق حمله و حزب دمکرات را برای همیشه خاموش کرد.

همین روش را در بلوچستان می توان به کار گرفت و یک بار برای همیشه ریشه تروریسم را در منطقه بخشکانیم.

چون اگر اهمال کنیم خدا ناکرده ریگی روزی به تهران هم انتحاری خواهد فرستاد. :-o
  بی  
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط shola »

ببینید نابغه زرهی ایران چگونه برخورد می کرد:

....


تا رفت آنجا(کردستان)، بعد از يك مطالعه دو سه ماهه حالا خدا چه اعتماد به نفسي به او داده بود آمد كل روش جنگ را در طول

10سال در كردستان گذاشت كنار و عوض كرد و تغيير و تحول ايجاد كرد و مي‌گفت برادران قبلي اشتباه مي‌كردند كه پشت سر هم نيرو

گذاشتند و صدها پايگاه ثابت ايجاد كردند، مامي‌توانيم اينها را جمع كنيم، ما مي‌توانيم متكي بشويم به يك سيستم اطلاعات خيلي دقيق و

چند واحد واكنش سريع و ورزيده داشته باشيم، هر جا كه ضد انقلاب حركتي كرد، به سرعت مثل اجل ما پياده شويم روي سرش، مرحله

بعد مرز را ببنديم و مرحله نهايي برويم در خاك عراق؛ و هر سه چهار كار راكرد.يعني واقعا پايگاه‌ها را جمع كرد، همه داد و فرياد مي‌كردند،

نمايندگان مجلس صدايشان درآمده بود. ايستاد و گفت:هيچ طوري نمي‌شود،مسووليت با من. يعني شايد بيست سي هزار نفر را جمع

كرد از نيروي انتظامي،سپاه و بسيج. همه را جمع كرد و بعدش هم آمد مرز را بست و بعد رفت داخل خاك عراق.

.....

[External Link Removed for Guests]
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
Senior Poster
Senior Poster
پست: 739
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸, ۲:۲۶ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط HITMAN_KU »

ببخشیدا ولی پاکستان هم کشور بی دروپیکری هم اعراب ضد ایرانی متحدشن هم بمب اتم داره!!!
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۶, ۵:۵۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط Mil@d »

تروریستها در هرجای دنیا باشند به سزای عمل خود خواهند رسید

سردار سلامي گفت: سپاه پاسداران بطور يقين عوامل اين حادثه و دشمنان ملت را در هر نقطه و هر كجاي دنيا باشند، تعقيب كرده و به سزاي اعمال خود خواهد رساند.
سردار سرتيپ حسين سلامي در حاشيه مراسم تشييع پيكر پاك شهداي عمليات تروريستي شرق كشور در گفت وگو با خبرنگار دفاعي ايرنا افزود: برخورد سپاه با تروريست‌ها بدون ملاحظه و با قاطعيت صورت خواهد گرفت به شكلي كه پاسخ هاي سپاه پاسداران و ملت ايران به اينگونه اعمال، پاسخ‌هايي شكننده در هر نقطه و مكاني خواهد بود.
وي با تاكيد بر اينكه سپاه در ‪۳۰‬سال انقلاب اسلامي ثابت كرده كه دشمنان خود را رها نخواهد كرد، ادامه داد: سپاه پاسداران بطور يقين عوامل اين حادثه و دشمنان ملت را در هر نقطه و هر كجاي دنيا باشند تعقيب كرده و به سزاي اعمال خود خواهد رساند و انتقام خون شهدا را خواهد گرفت.
جانشين فرمانده كل سپاه تاكيد كرد: از اين به بعد هيچ نقطه امن و آرامي براي اين افراد در هيچ كجا وجود نخواهد داشت.
وي همچنين با اشاره به الگوي رفتاري سپاه با استفاده از مشاركت مردم براي برقراري امنيت در آن مناطق تصريح كرد: به دليل اينكه سپاه پاسداران از متن مردم است، براي برقراري امنيت در كشور از تمام ظرفيت‌هاي موجود و مردمي استفاده خواهد كرد و اين اعمال زشت تغييري در سياست كلي اين نيرو در اين خصوص نخواهد داشت، ولي سپاه مصمم تر و با اراده‌اي محكم و قاطع به راه خود براي برقراري ثبات و امنيت در آن منطقه اقدام خواهد كرد.
سلامي همچنين از ويژگي‌هاي بارز شهيد شوشتري را تواضع، ساده زيستي، خوشرويي، صميميت و مهرباني وي دانست و گفت: شوشتري حاصل ‪۳۰‬سال نبرد، سختي و تحمل مشكلات ناشي از مجاهدت‌هاي شبانه روزي در صحنه‌هاي مختلف مبارزه با استكبار جهاني، چه در دوران جنگ و چه در صحنه‌هاي امنيتي در شمال غرب و جنوب شرق كشور بود.

ایرنا...
  بی  
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 67
تاریخ عضویت: دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸, ۱:۴۶ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط armshdrj7n »

بچهادیگه وقت مذاكره وحرفهاى عسلى بازردارى وغيره رانداريم،فقط حمله سريع وقوى به خاك پاکستان راباید درپیش گرفت واین سگهای امریکا وانگلیس که خودشونو بنام جند الله نامیده اندرو ریشه کن کنیم ،ومطمئن باشيدكه باكستان نوطوقش درنميادچونکه از زمینش بما حمله شده ومااین حق را داریم که واردخاک پاکستان شویم وازحقمان دفاع کنیم.
:razz: وطن خاكترابعد ازخدا ميبوسم میپرستم :razz:
New Member
پست: 17
تاریخ عضویت: جمعه ۱۵ خرداد ۱۳۸۸, ۱:۲۱ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 21 بار
سپاس‌های دریافتی: 23 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط iranian.empire »

جوانی: بزودی پاسخ کوبنده‌ای به تروریست‌ها می‌دهیم
ئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام اینکه جمهوری اسلامی ایران بزودی پاسخ کوبنده ای به اقدام جنایتکارانه گروهک تروریستی ریگی و حامیانش خواهد داد، به تشریح علت اصلی عملیات تروریستی اخیر واهداف شوم گروهک تروریستی ریگی پرداخت.

سردار دکتر یدالله جوانی در گفتگو با مهر، با محکوم کردن اقدام جنایتکارانه گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران بزودی پاسخ کوبنده ای به اقدام جنایتکارانه گروهک تروریستی ریگی و حامیانش خواهد داد.

وی با تاکید براینکه جمهوری اسلامی ایران نسبت به چنین تحرکات تروریستی سکوت نمی کند و در موقع مقتضی از حقوق ملت شریف ایران وامنیت کشور دفاع خواهد کرد ، اعلام کرد: دشمنان کشورمان منتظر اقدام مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران در سرکوب این اقدامات تروریستی باشند.

رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: گروهک هایی مانند گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی که در داخل خاک جمهوری اسلامی ایران دست به چنین اقدامات تروریستی می زنند از حمایت کشورهای بیگانه برخوردارند ودلیل وابستگی این گروهکهای تروریست به بیگانگان این است که آنان پایگاه مردمی در داخل کشور ندارند.

وی عامل اصلی برخی اقدامات تروریستی را طی چندسال اخیر درمنطقه جنوب شرق کشور، گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی دانست وعنوان کرد: این گروهک تروریستی درحال حاضر در کشور دوست و برادر پاکستان مستقر است و از حمایتهای مالی، اطلاعاتی و سیاسی غرب و بویژه آمریکا وانگلیس و همچنین برخی ازکشورهای منطقه برخوردار است.

آمریکائیها امنیت گروهک تروریستی ریگی را درخاک پاکستان تامین می کنند

سردار جوانی افزود: طبق اسنادومدارک موجود آمریکائیها در تامین امنیت گروهک تروریستی ریگی درخاک پاکستان فعالیت دارند و به همین خاطر هم بخشی از دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی پاکستان از این گروهک تروریستی حمایت وپشتیبانی می کنند.

وی یکی از اهداف اصلی این گروهک تروریستی را ایجاد نا امنی و بی ثباتی در مناطقی از کشور دانست و یادآور شد: گروهک تروریستی ریگی برای رسیدن به اهداف شوم و پلید خود، ایجاد تفرقه بین شیعه وسنی را دنبال می کند و به اختلافات مذهبی و قومی دامن می زنند ضمن اینکه تلاش می کنند تا جلوی آبادانی و پیشرفت و عمران در منطقه را بگیرند تا با بهانه گیری از عقب ماندگیها و فقر و محرومیت اقدامات خود را توجیه نمایند.

رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه به دو راهبرد اساسی سردار شوشتری در منطقه سیستان وبلوچستان که علت اساسی این عملیات تروریستی بود، اشاره وعنوان کرد: سپاه و به طور خاص سردار شوشتری دو راهبرد اصلی را در منطقه دنبال می کردند که این راهبردها عبارت بودند ازتقویت وحدت بین شیعه وسنی و ایجادهمبستگی ملی وه مچنین محرومیت زدایی در این منطقه. گروهک تروریستی ریگی هم برای حذف ایشان و همراهانشان که در راستای دو راهبرد مذکور فعالیت می کردند را به شهادت برسانند که در این راستا می توان این موضوع را علت اساسی این عملیات تروریستی به شمار آورد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به چگونگی این عملیات تروریستی گفت: این عملیات یک عملیات پیچیده تروریستی با برنامه ریزی دقیق نبوده بلکه یک عملیات تروریستی کور به سبک انتحاری بوده است .

سردار شوشتری دارای پایگاه مردمی بود

سردار جوانی خاطرنشان کرد: سردار شوشتری وهمراهانشان از سپاه ارتباط کاملا مردمی داشتند و درمیان مردم بودند بنابراین انجام چنین حرکتی در منطقه شرق کشور کار سختی به حساب نمی آید.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه گروهک تروریستی ریگی بدنبال فعالیتهایی علیه نظام است، گفت: به بیان دیگر باند ریگی یک باند حمل کننده مواد مخدر نیست ، اگرچه این گروهکها از باندهای ترانزیت مواد مخدر برای رسیدن به اهداف خود هم بهره می برند.

رئیس اداره سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از اهداف اصلی گروهک ریگی را مقابله وتضعیف نظام دانست وعنوان کرد: درحال حاضر هر گروهی که علیه نظام جمهوری اسلامی ایران وارد صحنه می شود با بیگانگان ارتباط داشته وهدفی جز ضربه زدن به وحدت ، ثبات و پیشرفت کشور ندارد.


<!-- START of joscomment --><!-- END of joscomment -->

الف
در راه تو کی ارزشی دارد این جان من/پاینده باد خاک ایران من
Major II
Major II
پست: 221
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۷, ۷:۰۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 329 بار
سپاس‌های دریافتی: 448 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط moha684 »

به نظر من هم تنها راه چاره حمله ی ناگهانی و غافلگیرانه به مواضع این گروهک تو خاک پاکستانه.مطمئنن پاکستان نه جرات ونه توان کافی برای تلافی و در افتادن با سپاه رو نداره
[FONT=System][External Link Removed for Guests] 
[FONT=System] 
[FONT=System]618 
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸, ۱۲:۳۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط kamranrus »

سپاه اگر بخواد تا خود اسلام آبادم میره هیچ کس نمیتونه جلوش واسته ، تجهیزاتی و سربازان آموزش دیده ای که سپاه الان داره پاکستان تو خوابم ندیده ، حالا ببیندید سپاه چه جوری ریگی رو از بیخو بن میتراشه !!
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۸, ۶:۳۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 588 بار
سپاس‌های دریافتی: 2859 بار

Re: سپاه خواستار مجوز حمله به خاک پاکستان شد

پست توسط misam5526 »

در شرایط سیاسی فعلی منطقه حمله به خاک کشور دیگه بهر دلیلی اصلاً به صلاح کشور نیست.
این موضوع باید از طریق تیم های اطلاعاتی حل شه و گرنه کشتن پاکستانی ها خیلی هنر نیست.
[img]http://www.beiragh.com/images/1006.jpg[/img]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”