برگزاری تمرين هاي هوايي هند و آمريکا در هند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Moderator
Moderator
پست: 2646
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶, ۷:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 22547 بار
سپاس‌های دریافتی: 14742 بار

برگزاری تمرين هاي هوايي هند و آمريکا در هند

پست توسط Shahbaz »

 [External Link Removed for Guests]  تمرين هاي هوايي مشترک نيروهاي هوايي آمريکا و هند در اين کشور آغاز شد.
به گزارش شبکه تلويزيوني بي بي سي عربي،سخنگوي نيروي هوايي هند اعلام کرد
اين تمرين ها به نيروهاي مشترک کمک مي کند به منظور ايجاد روابط جديد بين دو کشور و همکاري در زمينه برنامه ريزي و انجام ماموريت هاي جديد عليه دشمنان با يکديگر هماهنگ شوند.
نيروهاي هوايي هند و امريکا در اين تمرين هاي هوايي جديدترين فناوري ها در زمينه هلي برن نيروها و مداواي پزشکي در هوا را تجربه مي کنند.
اين مانورها که يکصد و پنجاه نفر از نيروهاي آمريکايي در آن حضور دارند پنج روز ادامه خواهد داشت.


 [External Link Removed for Guests]  


**
این تمرین مشترک در ایستگاه نیروی هوایی هند در شهر آگرا تحت عنوان آمادگی نظامیان برای ماموریتهای اضطراری ادامه دارد.

 خبرگزاریهای هند نوشتند، اگرچه رزمایش مشترک آمریکا و هند از پانزدهم اکتبر(23 مهر) آغاز شده و تا 24 اکتبر(2آبان) ادامه خواهد داشت، اما به تازگی اجازه رسانه ای شدن آن داده شده است.   تومیتی روئمر سفیر امریکا در هند روابط راهبردی مستحکم میان دهلی نو و واشنگتن را جهت استقرار امنیت منطقه ای و چالش های پیش رو در برقراری صلح و ثبات بسیار مهم ارزیابی کرد.   یادآور می شود در این رزمایش مشترک 150 نفر از نیروی هوایی امریکا به همراه سه فروند هواپیمای C-130H Hercules، یک فروند C-17 Globemaster III و یک فروند C-130J با نیروهای هند تاکنیک های مختلف مواجهه با بلایای طبیعی و مدیریت آن را به طور عملی مورد بررسی و تحلیل قرار می دهند.   به نظر می رسد با توجه به مخالفت های مردمی با حضور نظامی آمریکا و همزمان با برگزاری این قبیل رزمایش ها ، این مسئله علت مخفی کاری هند و آمریکا در قبال رزمایش هوایی مشترک باشد .  [External Link Removed for Guests]   [External Link Removed for Guests]   [External Link Removed for Guests]    مرکزي خبر  
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  
           
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”