ارتش پاكستان كنترل دو شهر مهم وزيرستان جنوبي را به دست گرفت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

ارتش پاكستان كنترل دو شهر مهم وزيرستان جنوبي را به دست گرفت

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: ارتش پاكستان كنترل شهرهاي "كوند " و "كوت كايي " در وزيرستان جنوبي كه در آنجا عوامل انتحاري آموزش مي‌بينند را در دست گرفت.
 تصویر  گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس در اسلام‌آباد، سرلشكر "اطهر عباس "، سخنگوي ارتش پاكستان عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نيروهاي امنيتي پاكستان كنترل دو شهر مهم در وزيرستان جنوبي را در دست گرفتند.
وي افزود: ارتش پاكستان كنترل شهر هاي "كوند " و "كوت كايي "، منطقه " قاري حسين "، مربي عوامل انتحاري و يكي از دستياران "بيت الله محسود " در وزيرستان جنوبي را در دست گرفت.
اطهر عباس ضمن بيان موفقيت‌هاي ارتش پاكستان در منطقه وزيرستان جنوبي افزود: در 24 ساعت گذشته، بنا بر گزارش‌هاي رسيده، 18 تروريست در حوادث گوناگون كشته شده‌اند و ارتش پاكستان نيز دو نظامي خود را از دست داد و 12 نفر ديگر زخمي شدند.
وي در ادامه افزود كه بر اساس جديدترين آمار تلفات، تعداد كشته شدگان نظاميان پاكستاني در وزيرستان جنوبي از اوايل روز شنبه هفته جاري تاكنون به 9 نفر و شمار كشته شدگان شبه‌نظاميان طالبان به 78 نفر رسيده است.
بر اساس اخبار به دست آمده، شبه‌نظاميان طالبان با سربازان ارتش پاكستان جنگ خياباني را آغاز كرده‌اند تا منطقه وزيرستان جنوبي به آساني از چنگ آنها آزاد نشود.
درگيري‌هاي پاكستان منجر به گريختن صد هزار نفر از مردم وزيرستان جنوبي شده و تخمين زده شده است كه آوارگان بسياري به دنبال درگيري نظامي در اين منطقه برجاي بماند.
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

Re: ارتش پاكستان كنترل دو شهر مهم وزيرستان جنوبي را به دست گرفت

پست توسط shola »

ممنون از اطلاع رسانی ولی تاریخ خبر 88/07/28 است
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”