رژيم صهيونيستي روند يهودي‌سازي قدس را سرعت بخشيده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

رژيم صهيونيستي روند يهودي‌سازي قدس را سرعت بخشيده است

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: يك روزنامه سوري با اشاره به شكست هاي پي در پي رژيم صهيونيستي از مقاومت اسلامي، تاكيد كرد كه اين رژيم با افزايش سرعت يهودي‌سازي قدس و حمايت از تخريب مسجدالاقصي به‌دنبال جبران شكست‌هاي خويش است.

به گزارش فارس، "أكرم عبيد " در يادداشتي كه روزنامه سوري "الثوره " آن را منتشر كرده با اشاره به سخنان "ديويد بن گوريون " اولين نخست‌وزير رژيم صهيونيستي مبني بر اين كه "اسرائيل بدون قدس و قدس بدون هيكل بي‌معني است " وي را به عنوان سردمدار جنايتكاران صهيونيست توصيف كرده و مي‌نويسد: رژيم اشغالگر اسرائيل پس از امضاي توافقنامه اسلو همه تلاش خود را جهت پايان دادن به مسئله قدس به عنوان پايتخت اسرائيل و اخراج ساكنان آن و يهودي‌سازي در اين شهر به كار گرفت.

اين نويسنده عرب مي‌افزايد: اقدامات توسعه‌طلبانه رژيم صهيونيستي پس از فرار از جنوب لبنان در سال 2000 و شكست‌هاي پي در پي اين رژيم در برابر نيروي مقاومت لبنان و پايداري ملت فلسطين در محاصره غزه، شكل سريع‌تري به خود گرفت.

الثوره با اشاره به آزادي 20 اسير زن فلسطيني در برابر يك فيلم يك دقيقه‌اي از "گلعاد شاليت " نظامي اسرائيلي به عنوان مقدمه آزادي صدها اسير فلسطيني در برابر يك نظامي تاكيد مي‌كند: اين پيروزي از طريق هيچ يك از مذاكرات‌ بيهوده‌اي كه تنها موجب از بين رفتن حقوق ملي و تاريخي امت عربي مي شود به دست نيامد.

نويسنده با اشاره به تاخير در بررسي گزارش گلدستون درباره جنايات اسرائيل در غزه به عنوان نمونه ديگري از پايمال شدن حقوق ملت فلسطين تصريح مي‌كند: رژيم صهيونيستي با شكست‌هاي پي در پي در برابر نيروي مقاومت، اكنون با سرعت بيشتري در تغيير نشانه‌هاي ديني و عربي قدس شريف و ايجاد نشانه‌هاي يهودي در اين شهر و اخراج ساكنان حقيقي آن به منظور از بين بردن قدرت دفاع آنها از مقدسات اسلامي و مسيحي خود مي‌كوشد.

اين روزنامه سوري در ادامه با اشاره به ايجاد ديوار حائل كه موجب اخراج نزديك به 154 هزار فلسطيني از شهر خود و مصادره صدها منزل و تخريب آنها و همچنين تخريب بيش از 40 درصد از كرانه باختري به منظور توسعه شهرك‌ها شده آورده است: نهمين سالروز انتفاضه اقصي با اصرار صهيونيست‌هاي تندرو براي تخريب اين مسجد مصادف شده است.

أكرم عبيد در پايان يادداشت خود با اشاره به حمايت رژيم اشغالگر قدس از تخريب مسجدالاقصي توسط صهيونيست‌هاي تندرو، اين حمايت‌ها را در چارچوب استراتژي رژيم صهيونيستي در پيشبرد اهداف خود در يهودي‌سازي در قدس و جداسازي آن از جامعه فلسطيني در كرانه باختري و بستن راههاي ايجاد دولت مستقل فلسطيني به پايتختي قدس شريف بر ملت فلسطين توصيف مي‌كند
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

Re: رژيم صهيونيستي روند يهودي‌سازي قدس را سرعت بخشيده است

پست توسط KRITER »

سناتور آمريكايي: دير بجنبيم نبرد «آرماگدون» با ايران شروع مي شود

ليندسي گراهام، سناتور جمهوريخواه از ايالت كاروليناي جنوبي روز يكشنبه در مصاحبه با شبكه تلويزيوني «سي بي اس» آمريكا نسبت به خطر دستيابي ايران به سلاح هسته اي هشدار داد.
اين سناتور جمهوريخواه گفت: مشخص است ايران در پي دستيابي به سلاح هسته اي است و اگر ايالات متحده در استراتژي خود در قبال ايران و افغانستان جدي نباشد و طالبان افغانستان و حكومت ايران را مهار نكند شاهد جنگ آخر زمان (آرماگدون) خواهيم بود.

اين سناتور آمريكايي افزود: دستيابي ايران به سلاح هسته اي تلاش اعراب سني منطقه را براي دست يابي به اين سلاح را در پي خواهد داشت و اين كار خطرات بسيار بيشتري براي اسرائيل خلق خواهد كرد و برآيند اين اتفاقات يعني قرار گرفتن در راه جنگ آخر زمان آرماگدون. آرماگدون در كتب مذهبي مسيحيت منطقه اي در نزديكي اورشليم است كه در آن جنگي تعيين كننده در آخر زمان به وقوع خواهد پيوست.
روزنامه قدس
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”