رژيم صهيونيستي به نقض قطعنامه 1701 اعتراف كرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

رژيم صهيونيستي به نقض قطعنامه 1701 اعتراف كرد

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: نماينده رژيم صهيونيستي در حضور نمايندگاني از ارتش لبنان و يونيفل بدون اينكه موضوع قرار دادن دستگاه‌هاي جاسوسي در جنوب لبنان را رد كند تاكيد كرد اسرائيل از تمام شيوه‌ها و راهكارهاي موجود براي جاسوسي در خاك لبنان استفاده مي‌كند.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از پايگاه خبري "المنار "، يك نشست سه جانبه ميان نمايندگاني از ارتش لبنان، يونيفل و ارتش رژيم صهيونيستي در "راس الناقوره " مقر نيروهاي حافظ صلح سازمان ملل برگزار شد تا موضوع انفجار دستگاه‌هاي جاسوسي رژيم صهيونيستي در جنوب لبنان را بررسي كنند.
بر اساس اين گزارش، نماينده رژيم صهيونيستي در اين نشست در مقابل نمايندگاني از ارتش لبنان و جامعه بين‌الملل تصريح كرد اسرائيل همچنان به جمع‌آوري اطلاعات در جنوب لبنان تا زماني كه اين حكومت قدرت تسلط بر اراضي خود را نداشته باشد، ادامه خواهد داد.
وي تاكيد كرد اسرائيل نگران حضور حزب الله در جنوب لبنان است لذا به اقدامات خود در اين منطقه ادامه خواهد داد و تنها در صورتي دولت لبنان اداره امور اين منطقه را بر عهده بگيرد به جمع آوري اطلاعات در اين منطقه پايان خواهد داد.
وي موضوع قرار دادن دستگاه‌هاي جاسوسي در خاك لبنان را تكذيب نكرد اما از پاسخ دادن به سوالات نيز طفره رفت.
اخيرا چند دستگاه‌ جاسوسي رژيم صهيونيستي كه پس از جنگ دوم لبنان در سال 2006، در جنوب اين كشور فعال شده بود پس از شناساسي توسط نيروهاي امنيتي لبنان با كنترل از راه دور منفجر شده است.
صهيونيستها بدون رد اين موضوع ادعا مي‌كنند كه جاسوسي در خاك لبنان و نقض قطعنامه 1701 تنها بدليل حفظ امنيت جامعه صهيونيستي و نگراني از حضور حزب الله صورت مي‌گيرد.
رژيم صهيونيستي اخيرا فعاليت‌هاي نظامي خود را در مرز با لبنان افزايش داده است و به طور مشخص در منطقه شرقي مرز مشترك ميان سرزمين‌هاي اشغالي و لبنان و داخل مزارع اشغالي شبعاء خودروهاي نظامي و تجهيزات جنگي مستقر كرده است و نيروهاي يونيفل به جاي برخورد جدي با رژيم صهيونيستي به شمارشگر تعداد حملات رژيم صهيونيستي به لبنان تبديل شده‌اند و تنها به ارائه گزارش‌هايي از نقض حاكميت لبنان توسط رژيم صهيونيستي، اكتفا مي‌كنند.
اين درحالي است كه نيروهاي يونيفل به موجب قطعنامه 1701 تقويت شده‌اند تا رژيم صهيونيستي را از ادامه اقدامات تجاوزكارانه‌اش عليه لبنان بازدارند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”