آمادگي نيروي هوايي ارتش در دفاع از كشور تحسين‌برانگيز است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

آمادگي نيروي هوايي ارتش در دفاع از كشور تحسين‌برانگيز است

پست توسط KRITER »

سردار وحيدي:
آمادگي نيروي هوايي ارتش در دفاع از كشور تحسين‌برانگيز است
خبرگزاري فارس: وزير دفاع، آمادگي نيروي هوايي ارتش در دفاع از تماميت ارضي كشور را بازدارنده، دشمن‌كوب و تحسين‌برانگيز ارزيابي كرد.

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، سردار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح كه در آغاز دور سوم سفرهاي استاني به مشهد مقدس سفر كرده است، از منطقه پدافند هوايي شمال شرق و پايگاه هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران بازديد كرد.
وحيدي در جريان اين بازديد ضمن قدرداني از تلاشهاي خستگي‌ناپذير فرماندهان، خلبانان و كاركنان شجاع، زبده و كارآمد نيروي هوايي و هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: نيروهاي مسلح براي دفاع از آب و خاك و تماميت ارضي ايران بزرگ و سربلند ترديدي به خود راه نمي‌دهند و چنانچه دشمنان بخواهند گزندي به كشور ما وارد كنند، درسي تلخ‌تر و پاسخي كوبنده‌تر از آنچه به صدام حسين دادند، به آنان خواهند داد.
وي تهديدات و لفاظي‌هاي دشمنان را با هدف فشار رواني به مسئولان و مردم ايران ارزيابي كرد و افزود: دشمنان در صدد هستند با بهره‌گيري از جنگ رواني و تبليغاتي ما را مرعوب‌ كنند، اما ملت آگاه، فهيم و رشيد ايران اثبات كرده‌اند در برابر دشمنان همواره متحد، يكپارچه و يد واحده هستند و دشمن را در اين عرصه نيز ناكام خواهند كرد.
وزير دفاع مقاومت و جانفشاني ملت ايران و فرزندان رشيدش در نيروهاي مسلح بويژه نيروي هوايي و هوانيروز ارتش در حماسه هشت سال دفاع مقدس را نمونه‌اي بارز از اين آگاهي، هوشياري، شور و شعور و ايثار و فداكاري توصيف كرد.
وحيدي همچنين با تبريك ولادت باسعادت هشتمين اختر تابناك آسمان ولايت و امامت مرجع نوراني آن امام همام را كانون پرفيض معنوي و منبع نيروبخش و جوشاني دانست كه با تمسك و الهام از آن مي‌توان سعادت و پيشرفت ايران اسلامي را در همة عرصه‌ها رقم زد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”