وزير دفاع: پاسخ ايران به دشمنان، کوبنده خواهد بود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

وزير دفاع: پاسخ ايران به دشمنان، کوبنده خواهد بود

پست توسط KRITER »

  گزارش روز چهارشنبه ايرنا به نقل از اداره کل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، سردار سرتيپ پاسدار احمد وحيدي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح که در آغاز دور سوم سفرهاي استاني به مشهد مقدس سفر کرده است، از منطقه پدافند هوايي شمال شرق و پايگاه هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران بازديد کرد.
وي در جريان اين بازديد با قدرداني از تلاش هاي خستگي‌ ناپذير فرماندهان، خلبانان و کارکنان شجاع، زبده و کارآمد نيروي هوايي و هوانيروز ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: نيروهاي مسلح براي دفاع از آب و خاک و تماميت ارضي ايران بزرگ و سربلند ترديدي به خود راه نمي‌دهند و چنانچه دشمنان بخواهند گزندي به کشور ما وارد کنند، درسي تلخ‌تر و پاسخي کوبنده‌تر از آنچه به صدام حسين دادند، به آنان خواهند داد.
سردار وحيدي تهديدات و لفاظي‌هاي دشمنان را با هدف فشار رواني به مسئولان و مردم ايران ارزيابي کرد و گفت: دشمنان در صدد هستند با بهره‌گيري از جنگ رواني و تبليغاتي ما را مرعوب‌ کنند، اما ملت آگاه، فهيم و رشيد ايران اثبات کرده‌اند در برابر دشمنان همواره متحد، يکپارچه و يد واحده هستند و دشمن را در اين عرصه نيز ناکام خواهند کرد.
وزير دفاع، مقاومت و جانفشاني ملت ايران و فرزندان رشيد آن در نيروهاي مسلح بويژه نيروي هوايي و هوانيروز ارتش در حماسه هشت سال دفاع مقدس را نمونه‌اي بارز از اين آگاهي، هوشياري، شور و شعور و ايثار و فداکاري توصيف کرد.
سردار وحيدي با تبريک ولادت با سعادت هشتمين اختر تابناک آسمان ولايت و امامت مرجع نوراني آن امام همام را کانون پرفيض معنوي و منبع نيروبخش و جوشاني دانست که با تمسک و الهام از آن مي‌توان سعادت و پيشرفت ايران اسلامي را در همه عرصه‌ها رقم زد.  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”