عصبانيت رژيم‌صهيونيستي از اعتراف غرب به حق غني‌سازي ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

عصبانيت رژيم‌صهيونيستي از اعتراف غرب به حق غني‌سازي ايران

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: وزير جنگ رژيم صهونيستي كه از توافق احتمالي غرب با تهران در غني‌سازي اورانيوم ايران بشدت عصباني است تاكيد كرد كه اين توافق به معناي به رسميت شناختن غني‌سازي ايران توسط غرب است.

تصویر
به گزارش فارس، "ايهود باراك " وزير جنگ رژيم صهيونيستي خطاب به سران كشورهاي غرب اعلام كرد كه توافقنامه غني‌سازي اورانيوم ايران در خارج از اين كشور "ناكافي " است.
باراك كه بشدت از اين امر نگران و خشمگين به نظر مي‌رسد در گفت‌وگو با راديو رژيم صهيونيستي مدعي شد كه اين توافقنامه برنامه هسته‌اي ايران را بر ساخت تسليحات هسته‌اي تنها يك سال به تعويق مي‌اندازد.
ايهود باراك در ادامه سخنان خود با بيان اينكه "بايد براي متوقف كردن همه فعاليت‌هاي غني‌سازي اورانيوم در ايران پافشاري كرد " نگراني خود را از به رسميت شناخته شدن [حق] غني‌سازي اورانيوم ايران ابراز كرد.
باراك در اين خصوص با اشاره به آمريكا، روسيه و فرانسه كه طرف‌هاي توافق انتقال سوخت به ايران هستند تاكيد كرد: اگر اين توافقنامه اجرايي شود يك عيب دارد... و آن اين است كه [حق] غني‌سازي ايران (توسط آمريكا، روسيه و فرانسه) به رسميت شناخته مي‌شود و اين امر آنان (ايراني‌ها) را در اثبات اينكه برنامه‌ هسته‌ايشان صلح‌آميز است، كمك مي‌كند.
پيش از اين، پايگاه خبري صهيونيستي "نيوزوان " خبر داده بود كه باراك در واكنش به توافق احتمالي هسته‌اي شش كشور مذاكره كننده (آمريكا، روسيه، چين، فرانسه، انگليس و آلمان) با ايران، گفت: اگر اين توافق با تهران منعقد شود، به برنامه غني‌سازي اورانيوم در ايران مشروعيت داده مي‌شود
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”