وزير دفاع: پاکستان اجازه استفاده از خاکش را عليه ایران بدهد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

وزير دفاع: پاکستان اجازه استفاده از خاکش را عليه ایران بدهد

پست توسط KRITER »

به گزارش روز شنبه ايرنا به نقل از اداره کل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، سردار سرتيپ "احمد وحيدي" در مراسم هفتمين روز شهادت سرداران شوشتري و محمدزاده اظهار داشت: اعتماد مردم به نظام و اعتماد نظام به مردم، اعتمادآفرين است.
وي با بيان اينکه امنيتي که جمهوري اسلامي به دنبال آن است، نشات گرفته از مکتب اسلام است، افزود: مردم به جمهوري اسلامي اعتقاد دارند و اعتقاد آنها ناشي از ايدئولوژي شورانگيز، جوشش آفرين، يکپارچه کننده و اعتقادساز است.
وحيدي با اشاره به حادثه تروريستي اخير در جنوب‌شرق کشور، تصريح کرد: شهيدان شوشتري و محمدزاده امنيت را در دل مردم و با مردم بودن جست‌وجو مي‌کردند و اين نظريه امنيت در نظام جمهوري اسلامي است.
وزير دفاع در ادامه خاطرنشان کرد: جمهوري اسلامي در اوج حملات تروريست‌ها نيز اين روحيه مردمي در برقراري امنيت را از دست نداده و نخواهد داد.
وي افزود: اقتدار جمهوري اسلامي با شهادت سرداران سپاه شکسته نشد، زيرا اين فرماندهان شهيد با وجود مخاطراتي که در سطوح منطقه وجود داشت، از آنجا که امنيت را در وحدت اقوام جست‌وجو مي‌کردند، در منطقه حضور يافتند و اين نشانه اقتدار است.
وحيدي ادامه داد: فرماندهان سپاه با روحيه مردمي، اعتماد به نفس و حقانيت در راهي که مي‌پيمايند، با مردم تعامل دارند و خود را فرزندان و خادمان ملت مي‌دانند.
وزير دفاع با اشاره به خدمات ارزنده شهيدان شوشتري و محمدزاده در سيستان و بلوچستان، گفت: جمهوري اسلامي ايران امنيت در آن منطقه را در وحدت بين اقوام مي‌داند و در مقام مقايسه با کشورهاي پيراموني، اقوام ايراني بيشترين همبستگي و تعامل با يکديگر را دارند و اين يکپارچگي ناشي از مکتب وحدت بخش اسلام است.
وي در بخش ديگري از سخنانش اظهار داشت: آمريکا و رژيم صهيونيستي وقتي ديدند که در جنگ نرم عليه جمهوري اسلامي ناکام مانده‌اند، تروريستي با ظاهر مذهبي را براي جنگ با جمهوري اسلامي اجير کرده‌اند.
وحيدي تصريح کرد: حضور يکپارچه مردم در تشييع جنازه و قدرداني از اين شهدا نشان مي‌دهد مردم همچنان به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و شهيدان وفادار هستند.
وزير دفاع همچنين به تروريست‌ها هشدار داد که از قهر انقلابي فرزندان انقلاب اسلامي در امان نخواهند بود و آن‌ها را در هر نقطه‌اي به سزاي عمل پليدشان خواهند رساند.
وي با گلايه از دولت پاکستان، ضمن بيان اينکه خاک پاکستان خاک کشور اسلامي و محترم است و مردم پاکستان برادران و خواهران ما هستند، تصريح کرد: دولت پاکستان نبايد اجازه دهد از خاک اين کشور عليه جمهوري اسلامي استفاده شود.
سردار وحيدي ضمن قرائت فاتحه بر مزار شهيدان شوشتري و محمدزاده در بهشت رضاي مشهد، با حضور در سر مزار شهيدان برونسي، کاوه و تني چند از ديگر شهيدان دفاع مقدس ياد آن‌ها را نيز گرامي داشت.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”