ديويد ميليبند: منتظر پاسخ ايران هستيم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

ديويد ميليبند: منتظر پاسخ ايران هستيم

پست توسط KRITER »

  [External Link Removed for Guests]   که روز گذشته براي گفت و گو با مقام هاي روسيه به مسکو سفر کرده است ، به اين راديو گفت: ايران تاکنون به پيشنهاد آژانس پاسخ نداده است .
به گزارش ايرنا وي درباره ايجاد و فعاليت واحد دوم غني سازي ايران در قم نيز گفت : در اين زمينه نيز منتظر توضيحات تهران مي باشيم .
ميليبند با اشاره به اينکه مواضع لندن و مسکو در باره غني سازي اورانيوم در ايران يکسان است گفت : ابهامات در باره برنامه هسته اي ايران بايد رفع شود و مذاکرات با ايران ادامه خواهد يافت .
وي گفت : ما گام هاي آتي براي مذاکره با ايران را با توجه به واکنش اين کشور برخواهيم داشت .
وزير خارجه انگليس در پاسخ به سووالي در باره علت فشارها به ايران با توجه به وجود فعاليت هاي هسته اي در پاکستان و رژيم اسراييل گفت: کشورها نبايد سلاح هسته اي در اختيار داشته باشند و اسلام آباد و تل آويو نيز بايد به پيمان " ان پي تي " بپيوندند و انگليس خواهان خاورميانه عاري از سلاح هسته اي است .
ميليبند با تکرار ادعاهاي امريکا در باره تلاش ايران براي دستيابي به سلاح هسته اي گفت : برنامه هسته اي اين کشور تهديدي براي منطقه و ايجاد مسابقه تسليحاتي در خاورميانه خواهد شد و دسترسي به صلح در اين منطقه را دشوار مي کند .
وزير خارجه انگليس در اين مصاحبه همچنين گفت : ايران امکان انرا ندارد که قراردارد امضا شده را نقض کرده و از "ان پي تي " خارج شود.  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”