شمار قربانيان محاصره غزه به 364 نفر رسيد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

شمار قربانيان محاصره غزه به 364 نفر رسيد

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: وزارت بهداشت دولت منتخب فلسطين اعلام كرد كه شمار قربانيان محاصره غزه تا كنون به 364 نفر رسيده است.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از شبكه خبري "أخبار فلسطين "، به گفته وزارت بهداشت فلسطين با فوت "اسعد ابراهيم محمد عصفور " (51 ساله) از اهالي استان خان يونس كه از سرطان ريوي رنج مي‌برد، شمار قربانيان محاصره غزه به 364 نفر رسيده است.
وزارت بهداشت فلسطين همچنين نسبت به افزايش تعداد قربانيان محاصره بدليل تمام شده ذخيره دارو و لوازم و تجهيزات پزشكي براي مداواي بيماران و همچنين بسته بودن گذرگاه‌ها و عدم اجازه عبور بيماران و ورود دارو به نوار، هشدار داد.
اين در حالي است كه مسئولان مصري براي سومين روز متوالي گذرگاه مرزي رفح را براي عبور و مرور بيماران و دانشجويان فلسطيني باز كرده‌اند.
در همين رابطه وزارت كشور دولت منتخب فلسطين گزارش داد كه تا كنون 13 دستگاه اتوبوس از گذرگاه رفح وارد خاك مصر شده است و 800 مسافر نيز از نوار غزه خارج شده‌اند.
دولت مصر با وجود درخواست‌هاي مكرر مردم كشورهاي عربي و اسلامي، از بازگشايي دائم گذرگاه رفح به عنوان تنها گذرگاه ارتباطي فلسطينيان با جهان خارج خودداري مي‌كند.
مسئولان مصري اين گذرگاه را تنها براي مدت اندكي باز كرده و بار ديگر مي‌بندند و اجازه ورود كمك‌هاي بشردوستانه كمي به اين منطقه داده‌ مي‌شود كه اين وضعيت، مردم نوار غزه بويژه بيماران و مجروحان فلسطيني را با مشكل جدي مواجه كرده‌ است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”