روسيه بالگردهاي جديد خود را به كشورهاي عضو ناتو مي‌فروشد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

روسيه بالگردهاي جديد خود را به كشورهاي عضو ناتو مي‌فروشد

پست توسط KRITER »

تصویر
خبرگزاري فارس: روسيه به كشورهاي عضو ناتو پيشنهاد كرده است تا بالگردهاي ترابري چند منظوره «مي-26 تي» ساخت اين كشور كه از لحاظ ظرفيت حمل بار در جهان بي نظير است را خريداري كنند.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري «نووستي»، روسيه به كشورهاي عضو پيمان آتلانتيك شمالي، ناتو پيشنهاد كرده است تا بالگردهاي نوع «مي-26 تي» ساخت اين كشور كه از لحاظ ظرفيت حمل بار در جهان بي نظير است را خريداري كنند.
"ميخائيل كروتكوويچ " مدير اجرايي كارخانه بالگردسازي مسكو در گفتگو با خبرنگاران اعلام كرد: «موضوع توليد بالگردهاي سنگين بنا به در خواست ناتو دائما در حال بررسي است و كشورهاي عضو اين سازمان براي خريد اين نوع بالگردها تمايل زيادي از خود نشان مي دهند. در اين چارچوب روسيه بالگردهاي سنگين «مي-26 تي» توليدي خود كه قدرتمندترين بالگرد جهان از لحاظ قدرت حمل بار است را به كشورهاي عضو ناتو پيشنهاد مي كند.»
بالگردهاي ترابري چند منظوره «مي-26 تي» به منظور حمل تجهيزات و محموله هاي سنگين به وزن تا 20 تن چه در داخل كابين حمل بار و چه بر روي گيره‌هاي شاسي بالگرد در نظر گرفته شده اند. اين بالگردها در موارد احداث سازه ها، نصب ستون هاي برق فشار قوي، مونتاژ تجهيزات حفاري، احداث پلها و ديگر سازه هاي پيچيده و سنگين مهندسي، مبارزه با آتش سوزي و انتقال تجهيزات سنگين بطور موثر قابل استفاده هستند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”