آماده سازي افكار عمومي اسرائيل براي حمله مجدد به غزه

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

آماده سازي افكار عمومي اسرائيل براي حمله مجدد به غزه

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: يك روزنامه صهيونيستي از آماده‌سازي افكار عمومي توسط ارتش رژيم‌صهيونيستي براي حمله مجدد به نوار غزه خبر داد.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از روزنامه عبري زبان "هاآرتص "، در تحليلي با تيتر "اسرائيل افكار عمومي را براي حمله مجدد به نوار غزه آماده مي‌كند "، نوشت: اظهارات ديروز "عاموس يادلين " رئيس اطلاعات نظامي ارتش اسرائيل، در حالي ابراز شد كه نيروهاي اطلاعاتي اسرائيل از چندين ماه پيش مي‌دانستند كه نيروهاي حماس به اين نوع موشك با برد 60 كيلومتري، مجهز شده است.
يادلين ديروز در با شركت در كميته امور خارجي و نظامي كنست رژيم‌صهيونيستي، اين مدعي شد كه در آزمايش موفقيت آميز اخير حماس، راكت‌هاي حماس مي‌تواند با برد 60 كيلومتري، تل‌آويو را مورد اصابت قرار دهند.
هاآرتص در فسمت ديگري از اين تحليل نوشت: اين اظهارات رئيس اطلاعات نظامي به منظور آماده‌سازي افكار عمومي براي حمله مجدد به نوار غزه و وارد كردن آوردن ضربه نهايي به نيروهاي حماس است.
روز گذشته نيز، "گابي اشكنازي " رئيس ستاد مشترك ارتش رژيم‌صهيونيستي درمراسم فارغ التحصيلي تعدادي از افسران ارتش رژيم صهيونيستي از وقوع حمله جديد ارتش رژيم صهيونيستي به نوار غزه در آينده خبر داد.
وي ابراز عقيده كرد كه ارتش بار ديگر براي مقابله با سكوهاي پرتاب موشك فلسطين با شدت بيشتري به مناطق مسكوني نوار غزه حمله خواهد كرد.
اين روزنامه نوشت: به هر جهت با توجه به خسارات‌هاي وارد شده بر حماس در جنگ غزه، حماس به هيچ وجه نمي‌خواهد اين توانايي موشكي خود را به صورت عمومي اعلام كند و از سوي ديگر، از درگيري با اسرائيل خودداري مي‌كند.
"فوزي برهوم " سخنگوي حماس، در اظهاراتي ادعاي يادلين درباره آزمايش موشكي حماس براي هدف قرار دادن تل‌آويو را تكذيب كرد.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”