اولين همايش "آينده پژوهي رزمنده ايراني " برگزار مي‌‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1606
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۵ آذر ۱۳۸۷, ۱:۴۱ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12308 بار

اولين همايش "آينده پژوهي رزمنده ايراني " برگزار مي‌‌شود

پست توسط shola »

[External Link Removed for Guests].

به گزارش خبرنگار دفاعي خبرگزاري فارس، اين همايش در راستاي توانمندسازي رزمنده ايراني و همچنين ارتقاي الگوي تجهيزات رزم انفرادي، در سطح نيروهاي مسلح برگزار مي‌شود.

برگزار كنندگان اين همايش در صدد هستند در جهت هم‌افزائي و تعامل علمي و تخصصي ميان متخصصاني كه در زمينه تحقيق و توسعه تجهيزات رزم انفرادي فعاليت دارند، گامي موثر در پيشبرد اهداف توانمندسازي رزمنده ايراني بردارند.

ارتقاء سطح قابليت‌ها، توانمندي‌ها و مهارت‌هاي رزمنده ايراني بارويكرد نگاه به آينده و چشم انداز نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران،ايجاد همسوئي اركان موثر در خصوص امكانات و تجهيزات رزمنده ايراني و ايجادكانون‌هاي تفكر در مراكز تحقيقاتي و دانشگاهي در جهت توانمندسازي رزمندهايراني از اهداف برگزاري اين همايش است.

ستاد مشترك ارتش، سازمان صنايع هوا فضا، مركز مطالعات و پژوهشهاي لجستيكي سپاه، دانشگاه جامع امام حسين (ع)، سازمان پدافند غير عامل،دانشگاه علوم پزشكي بقيه الله و صنعتي مالك اشتر از جمله حاميان برگزارياين همايش به شمار مي‌روند.

اين همايش در حوزهاي رزم آينده، تهديدات و تجربيات، رزمنده آينده وتوانمندي‌ها، تجهيزات رزمنده آينده و قابليت‌ها، فناوري‌هاي نوين و رزمندهآينده و همچنين معنويت و رزمنده آينده برگزار مي‌شود.

نقش شبيه سازها و رزمايش‌ها در ارتقاي توانمندي رزمنده، جنگ اطلاعاتي و عمليات رواني و تاثير آن بر رزمنده، نوع جنگ و جنگ‌افزارها، شناختفرماندهي،كنترل و ارتباطات جنگ آينده، تهديدات ناشي از وابستگي به تجهيزاتپيشرفته، توانايي بقاء و پايداري در شرايط سخت، پدافند غير عامل و رزمندهآينده، فرماندهي و كنترل - اطلاعات و ارتباطات، استتار،اختفا و فريب،ناوبري رزمنده در جنگ آينده و فناوري نانو از موضوعات مورد بررسي در اينهمايش خواهد بود.

[External Link Removed for Guests]
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”