سيستان و بلوچستان را به امن‌ترين نقطه كشور مبدل مي‌كنيم !

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 2875
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۷, ۳:۲۳ ب.ظ
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34089 بار
تماس:

سيستان و بلوچستان را به امن‌ترين نقطه كشور مبدل مي‌كنيم !

پست توسط CAPTAIN PILOT »

 تصویر 
خبرگزاري فارس: فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان گفت: به همت مردم بومي سيستان و بلوچستان، اين منطقه را به امن ترين نقطه كشور مبدل مي‌كنيم.

عليرضا عظيمي‌جاهد بعداز ظهر امروز در جمع خبرنگاران در فرماندهي سپاه سلمان زاهدان اظهار داشت: نيروهاي انقلاب و مردم بومي استان مصمم هستند تا به بركت خون شهدا فصل جديدي از سازندگي و وحدت را در اين منطقه به وجود آورند.
وي افزود: با وجود تمام تلاش‌هايي كه استكبار و ايادي آن براي كمرنگ جلوه دادن تلاش نيروهاي انقلاب و از بين بردن ثمرات وحدت، در منطقه انجام دادند، خوشبختانه عزم مردم و مجموعه خدمتگزاران براي توسعه و شكوفايي استان جدي است. فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان ادامه داد: به لطف الهي و به همت و تلاش مردم استان، مي‌رويم تا تحول و رونق اقتصادي را در سيستان و بلوچستان به وجود آورده و منطقه را به بهترين نقطه كشور مبدل كنيم.


وي خاطرنشان كرد: تك تك نقاط سيستان و بلوچستان را به همت مردم بومي استان به بهترين نقاط كشور تبديل كرده و آرامش، رحمت و وحدت را كه بركت خون شهداي زيادي در گرو آن است، در منطقه حاكم مي‌كنيم. جاهد تصريح كرد: با مروري بر تاريخچه فعاليت‌هاي سپاه در اين استان و با ورود نيروهاي انقلاب به مناطق صعب العبور بلوچستان و ارائه فعاليت‌هايي كه آميخته با منش اخلاقي و ديني آنان بود، عظمت فعاليت‌هاي آنان بيشتر آشكار شد.

فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان بيان كرد: هر روز و با تكميل شدن دامنه فعاليت نيروي‌‌هاي انقلاب، روز به روز باور مردم بومي منطقه به حقانيت آنان بيشتر شد و خود را مجاب به همراهي آنان ديدند. وي برگزاري همايش‌‌هاي سران و طوايف در نقاط مختلف استان را نقطه عطف عمق ارتباط مردم با ‌نيروي‌هاي انقلاب عنوان كرد و افزود: از بزرگ‌ترين بركات برگزاري همايش‌هاي وحدت شهادت جمع كثيري از نيروهاي مردمي و انقلاب بود كه خون آنان نهري را به وجود آورد كه چشمه زلال وحدت را تا ابد در اين منطقه جاودانه كرد.

جاهد افزود: شهيدان شوشتري و محمدزاده با پياده كردن سياست‌‌هاي كلي نظام كه برگرفته از اسلام ناب محمدي است، بر اساس ضوابط بسيج درصدد مسلح كردن مردم بومي مناطق اين استان براي تامين امنيت خودشان شدند. وي اظهار داشت: برگزاري پنج همايش سران و طوايف در سيستان و بلوچستان مويد همراهي و همدلي طوايف استان با نيروهاي انقلاب بود كه دامنه دار شدن اين حركت باعث شد تا استكبار و ايادي خود فروخته آن، ثمرات مثبت اين وحدت را برنتابند و در صدد ايجاد توطئه برآيند.

فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان گفت: در حادثه ننگين و تروريستي پيشين سرباز، بيشتر شهدا از افراد بومي و سران طوايف همين استان بودند كه از كودك خردسال تا پيرمرد كهنسال در جمع آنان ديده مي‌شد و پليدي گروهك‌هايي كه با هدف دفاع از قوميت درصدد خدشه‌دار كردن وحدت در منطقه بودند را بيشتر از گذشته آشكار كرد. جاهد ادامه داد: مردم و نيروهاي انقلاب مصمم هستند تا راه شهداي وحدت را در سيستان و بلوچستان ادامه داده و در اين راه تا پاي جان ايستاده‌اند و دشمن با اقدامات تروريستي خود تنها باعث انسجام هرچه بيشتر مردم در منطقه خواهند شد.

وي اضافه كرد: تقاص خون تمام شهدا به ويژه شهداي وحدت را با كمك نيروهاي مردمي از گروهك‌‌هاي خودفروخته، معاند و وابسته به استكبار خواهيم گرفت و هيچ گاه اجازه نخواهيم داد در استواري حركتي كه آغاز شده خللي به وجود آيد.
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return
 

[External Link Removed for Guests]
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 627
تاریخ عضویت: شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵, ۱۰:۵۸ ق.ظ
محل اقامت: ناوگان منطقه دوم
سپاس‌های ارسالی: 398 بار
سپاس‌های دریافتی: 226 بار
تماس:

Re: سيستان و بلوچستان را به امن‌ترين نقطه كشور مبدل مي‌كنيم !

پست توسط Yasser »

ای کاش فرماندهان سپاه در ذهن خود و در جلسات داخلی خود گرفتار این سخنرانی های تبلیغاتی و تحلیلهای سطحی نباشند و به این باور رسیده باشند و یا بلاخره برسند که اتفاق غم انگیز اخیر و شهادت فرماندهان عالیرتبه سپاه و بزرگان منطقه و شکست های عملیات های این چند سال و نا امنی های منطقه ناشی از ضعف شدید تخصصی سیستم اطلاعاتی نظارت و بازرسی انتظامی و عدم توجه و اعتقاد به ساختارها و روشهای کلاسیک نظامی می باشد...
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”