فيگارو: اسرائيل در حال جنگ مخفيانه با ايران است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

فيگارو: اسرائيل در حال جنگ مخفيانه با ايران است

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: يك روزنامه فرانسوي در گزارشي ضمن اشاره به عدم توانايي رژيم صهيونيستي براي حمله هوايي به تأسيسات هسته‌اي ايران اعلام كرد كه اين رژيم در حال جنگ مخفيانه با تهران است.

تصویر
به گزارش فارس، روزنامه فرانسوي فيگارو در گزارشي نوشت: اسرائيل در حال جنگ مخفيانه با تهران است. از آنجا كه اسرائيل توان و قدرت حمله مستقيم به تأسيسات اتمي ايران از طريق نيروي هوائي خود را ندارد، لذا در تلاش است تا به هر نحو ممكن برنامه هسته‌اي جمهوري اسلامي ايران را به تعويق بيندازد.
اين روزنامه فرانسوي در ادعايي افزود: آخرين مرحله اين جنگ مخفيانه هفته گذشته در قاهره بود كه طي آن اسرائيل يك كشتي حامل ده‌ها تن سلاح را كه به سوي لبنان حركت مي‌كرد و قرار بود اين سلاح‌ها را در اختيار حزب‌الله قرار دهد، توقيف كرد.
ادعاي ارسال اين كشتي حامل سلاح در حالي صورت مي‌گيرد كه ايران و حزب‌الله هر دو ارسال چنين كشتي را تكذيب كردند.
ايران بارها اعلام كرده كه تنها هدفش از فعاليت‌هاي هسته‌اي "صلح‌آميز " توليد برق است و اين در حالي است كه غرب مدعي است قصد ايران از فعاليت‌هاي هسته‌اي، تجهيز به سلاح‌ اتمي است، اما جمهوري اسلامي بر حق مسلم خود براي غني‌سازي اورانيوم تأكيد دارد و از اين حق حمايت مي‌كند.
علاوه بر اين، آژانس بين‌المللي انرژي اتمي كه بر فعاليت‌هاي هسته‌اي ايران نظارت دارد، نيز در گزارش‌هاي متعدد خود بر منحرف نشدن ايران به سوي كاربرد تسليحاتي صحه گذاشته است
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”