وزير کشور به سمت جانشين فرماندهي کل قوا در امور نيروي انتظام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

وزير کشور به سمت جانشين فرماندهي کل قوا در امور نيروي انتظام

پست توسط KRITER »

  آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي و فرمانده کل قوا طي حکمي وزير کشور را به سمت جانشين فرماندهي کل قوا در امور نيروي انتظامي منصوب کردند.   [External Link Removed for Guests]     گزارش ايرنا به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت کشور، متن نامه مصطفي محمد نجار به محضرمقام معظم رهبري و پاسخ حضرت آيت الله خامنه اي بدين شرح است:
«محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامي
حضرت آيت الله العظمي خامنه اي مدظله العالي
با اهداء سلام و تحيات الهي
احتراماً به استحضار مي رساند: با عنايت به مسئوليت قانوني و خطير وزارت کشور در تأمين و حفظ نظم و امنيت عمومي و ارتباط تنگاتنگي که به موجب قانون، بين اين وزارتخانه و نيروي انتظامي در جهت تحقق اين مهم وجود دارد و به منظور اجراي هرچه شايسته تر فرامين و تدابير حضرتعالي و انجام وظايف و مسئوليت هاي قانوني وزارت کشور براي دستيابي به نظمي پويا و امنيتي پايدار؛ از محضر مقام فرماندهي کل قوا استدعا دارد تا در صورت مصلحت اختيارات آن فرماندهي معزز را در امور ناجا، برابر روال گذشته، تحت عنوان جانشين فرماندهي معظم کل قوا در امور نيروي انتظامي، به وزير کشور تفويض فرمايند.
از خداوند سبحان مسئلت دارم تا در انجام وظايف شرعي و ايفاي مسئوليت هاي قانوني خويش، عنايات خود را شامل حال گرداند و سايه پر ارج و برکت حضرتعالي را بر سر قاطبه مسلمين جهان به ويژه ملت شريف ايران اسلامي مستدام فرمايد.
مصطفي محمدنجار»

«بسمه تعالي
نظر به جهاتي که مرقوم داشته ايد شما را به جانشيني فرمانده کل قوا در نيروي انتظامي منصوب مي کنم. تفصيل و حدود اختيارات در نامه ستاد کل فرماندهي ابلاغ خواهد شد. انشاء الله موفق باشيد.
سيدعلي خامنه اي  
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”