ارتش آلمان مجددا سازماندهي مي‌شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

ارتش آلمان مجددا سازماندهي مي‌شود

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: وزير دفاع جديد آلمان اعلام كرد كه با هدف حضور بهتر در ماموريت‌هاي جهاني، ارتش اين كشور مجددا سازماندهي خواهد شد.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از روزنامه آلماني "ولفزبورگرآلگماينه "، "كارل تئودور تسو گوتنبرگ " روز گذشته در سخناني در پارلمان آلمان به تشريح برنامه هاي خود براي ارتش آلمان پرداخت.
وي گفت كه افزايش قدرت جنگي و ارتقاي توانايي براي شركت در ماموريت‌هاي جهاني از جمله اهداف وزارت دفاع آلمان است و از پارلمان اين كشور خواست تا بودجه مورد نياز در ماموريت هاي خارجي را تامين كند.
گوتنبرگ گفت: هم اكنون ارتش آلمان در ماموريت‌هاي خارج ار كشور فعاليت مي‌كند اما اين پايان ماجرا نيست و ماموريت سربازان به ماموريت هاي فعلي نيز ختم نمي‌شود. حضور نظاميان آلماني در بالكان و انجام وظيفه در شرايطي بسيار سخت و همراهي در ماموريت يونيفل در سواحل لبنان همگي حاكي از اين امر است.
بر اساس اين گزارش وزير دفاع آلمان در اين سخنان بار ديگر به جنگ افغانستان و (وضعيت سربازان آلماني) اشاره كرد و گفت كه سربازان نمي توانند تنها با تكيه بر بروكراسي به نبرد ادامه دهند چرا كه در افغانستان جنگي مسلحانه در جريان است.
قرار است كميسيوني تا پايان سال 2010 پيشنهادها براي سازماندهي ارتش را بررسي كند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”