جنگنده‌هاي صهيونيستي بار ديگر غزه را موشك‌باران كردند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

جنگنده‌هاي صهيونيستي بار ديگر غزه را موشك‌باران كردند

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي شب گذشته بار ديگر بخش‌هايي از نوار غزه را موشك‌باران كردند. به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي شب گذشته بخش هايي از نوار غزه را موشك‌باران كردند.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، جنگنده‌هاي رژيم صهيونيستي شب گذشته بخش هايي از نوار غزه را موشك‌باران كردند.
سخنگوي ارتش رژيم صهيونيستي با اعلام اين خبر مدعي شد كه اين جنگنده‌ها يك ساختمان و دو تونل در نوار غزه را هدف قرار داده‌اند.
بنا بر ادعاهاي سخنگوي ارتش اسرائيل اين جنگنده‌ها يك ساختمان در شهر خان يونس را كه فلسطيني‌ها از آن براي ساخت سلاح استفاده مي كردند و دو تونل در منطقه رفح كه براي قاچاق از مصر استفاده مي‌شده را هدف قرار داده‌اند.
پرواز جنگنده‌هاي صهيونيستي در آسمان نوار غزه به صورت روزانه ادامه دارد، اين جنگنده‌ها علاوه بر اينكه ترس و دلهره را در ميان مردم تشديد مي‌كنند، به بهاتنه ساخت سلاح و يا حضور نيروهاي مقاومت اقدام به موشك باران برخي مناطق غزه نيز مي‌كنند.
نيروهاي مقاومت فلسطيني نيز بنا بر اعلام ارتش رژيم صهيونيستي در 22 اكتبر تاكنون بيش از 15 گلوله سنگين و موشك در واكنش به اين تجاوزات به سوي سرزمين‌هاي اشغالي شليك كرده‌اند.
ارتش اسرائيل همچنين مدعي است كه از زمان پايان حمله نظامي اين رژيم به غزه تاكنون بيش از 270 موشك و گلوله سنگين از غزه به سرزمين‌هاي اشغالي شليك شده است.
مقامات اسرائيل يكي از مهم ترين اهداف حمله به غزه در آغاز سال جاري ميلادي را توقف موشك‌هاي فلسطيني به سرزمين‌هاي اشغالي اعلام كرده بودند.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”