قراردادهای نظامی امارات در نمایشگاه هوایی دبی ایرشو-2009

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

قراردادهای نظامی امارات در نمایشگاه هوایی دبی ایرشو-2009

پست توسط @lirez@ »

خبرگزاری «ریا نووستی»/ در جریان نمایشگاه هوایی "دبی ایر شو-2009" مقامات امارات متحده عربی اقدام به خرید 222 میلیون دلارتجهیزات نظامی کردند.
بر اساس گزارش «ریا نووستی» از ایرنا، دولت امارات طی قراردادی برای تقویت نیروی هوایی خود اقدام به خرید دو هواپیمای نظامی از پیشرفته ترین تسلیحات دفاع هوایی از یک شرکت سوئدی کرد.
به گفته مقامات اماراتی، با ورود این تسلیحات نیروی هوایی امارات در برابر حملات احتمالی هوشیارانه تر و ایمن تر عمل خواهد کرد.
این هواپیماهای نظامی پیش از این کارایی خود را در نیروهای نظامی سوئد و پاکستان ثابت کرده اند.
یادآوری می شود صدور مجموعه های پدافند موشکی-توپی "پانتسیر-اس-1" ساخت روسیه به امارات عربی متحده آغاز شده و یک سری قرارداد جدید در خصوص این مجموعه ها با دیگر کشورهای آماده امضاست.
"ویچسلاو دزیرکالن" معاون مدیر سازمان فدرال همکاری های فنی-نظامی روسیه در نمایشگاه هوافضای "دبی ایر شو-2009" اعلام کرد که ما با امارات قراردادی در خصوص "پانتسیر" داریم که با موفقیت اجرا می شود.
نمایشگاه بین المللی هوافضا از 15 لغایت 19 نوامبر در پایتخت امارات متحده عربی برگزار می شود. طی آن بیش از 900 کمپانی از 50 کشور جهان، از جمله 24 کمپانی روس، محصولات خود را به نمایش می گذارند. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای صنعت هواپیمایی در بخش های نظامی و غیر نظامی ارایه شده است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”