آمریکا:ایران ناوگان نظامی خود در خلیج فارس را تقویت کرده است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

آمریکا:ایران ناوگان نظامی خود در خلیج فارس را تقویت کرده است

پست توسط @lirez@ »

تصویر خبرگزاری «ریا نووستی»/ جمهوری اسلامی ایران تعداد کشتی های نظامی نیروی دریایی خود در خلیج فارس را افزایش داده است. این در حالیست که مسئولیت کلیه عملیات نظامی دریایی در خلیج فارس به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران سپرده شده است.
به گزارش «ریا نووستی» از پایگاه اطلاع رسانی News.ru.co.il اسراییل، اداره جاسوسی نیروی دریایی آمریکا اطلاع داد که ایران تعداد زیادی قایق تندروی خود را به خلیج فارس منتقل کرده و همچنین در سواحل تنگه هرمز موشک هایی را مستقر نموده که در صورت لزوم برای مسدود ساختن این تنگه مورد استفاده قرار گیرند. ایران می تواند برای اختلال در جریان صادرات نفت از کشورهای عربی از ناوگان خود استفاده کند.
به گزارش خبرگزاری "رویترز"، توان نظامی نیروی دریایی ایران طی سالیان اخیر تا اندازه محسوسی به لطف تجهیزات و فناوری های ایتالیایی، کره ای و چینی افزایش یافته و در حال حاضر ناوگان ایران از تندروترین قایق ها در خلیج فارس برخوردارست. ایران در جریان تغییر و تحولات در نیروی دریایی خود، به خرید کشتی های کوچک با قابلیت مانور بالا و تسلیحات قوی از جمله موشک ها و اژدرهای ضد کشتی و همچنین تجهیزات پدافند هوایی تکیه کرده است.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”