عربستان در فتح "جبل المدود " ناكام ماند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

عربستان در فتح "جبل المدود " ناكام ماند

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: جنبش الحوثي در بيانيه‌اي از پيشروي ارتش عربستان براي فتح "جبل المدود " و شكست آن در اين عمليات خبر داد.

تصویر
جنبش شيعي الحوثي در بيانيه‌اي كه نسخه‌اي از آن به دفتر خبرگزاري فارس از دو پيشروي در منطقه "جبل المدود " خبر داد و تاكيد كرد: در پيشروي اول كه يك و ساعت و نيم به طول انجاميد امكانات ارتش عربستان به گورستاني براي سربازان عربستان تبديل شد و اين پيشروي به شكست انجاميد و ارتش عربستان به صورت كامل از منطق عقب‌نشيني كرد.
اين جنبش در ادامه بيانيه خود آورده است: عصر ديروز نيز ارتش عربستان دوباره شروع به پيشروي كرد كه اين پيشروي نيز با اقدام مناسب مبارزان الحوثي به شكست منجر شد و در نتيجه آن دشمن خسارت‌هاي بسياري را متحمل شد.
اين جنبش همچنين اعلام كرد: حملات موشكي و توپخانه‌اي به مناطق "جبل المدود "، "جبل الدخان "، "جبل الرميح " و روستاهاي مجاور آن و همچنين مناطق "الملاحيط " و "شدا " همچنان ادامه دارد.
جنبش الحوثي با اشاره به جولان جنگنده‌هاي سعودي در آسمان صعده اعلام كرد: مناطق "ساقين "، "الملاحيط " و "شدا " و همچنين "جبل الدخان "، "جبل المدود " "جبل الرميح " و روستاهاي مجاور آن تا صبح امروز مورد حمله هوايي ارتش عربستان قرار گرفته است.
جنبش الحوثي همچنين در اين بيانيه درباره درگيري‌هاي داخلي خود با ارتش يمن از منطقه "سفيان " خبر داد كه ارتش يمن براي پيشروي به اين منطقه از سمت شمال اقدام كرد كه بسياري از سربازان ارتش يمن در محاصره مبارزان الحوثي قرار گرفتند.
اين جنبش همچنين از حملات توپخانه‌اي در صحنه‌هاي ديگر جنگ خبر داد و با يادآوري جنايت ديروز منطقه "مذاب " آورده است: در جنايتي ديگر جنگنده‌هاي سعودي شهر "ساقين " در استان "صعده " را مورد هدف قرار دادند و در جريان آن 4 نفر كشته و بسياري از افردا زير آوارها جان دادند
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”