ایرانی‌ها چهره‌ روسیه را بد می‌دانند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

Re: ایرانی‌ها چهره‌ روسیه را بد می‌دانند

پست توسط HITMAN_KU »

عزیزان من بهتر خوب نگاه کنین روسیه به برادرش اکراین(همنژاد و زبان روسیه است)رحم نکرده حالا میخاد به ایران رحم کنه؟
Senior Poster
Senior Poster
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

پست توسط HITMAN_KU »

از همه بهتروصیتنامه پتر کبیره که گفت:سربازان من باید پوتینهایشان را در ّاهای گرم خلیج فارس بشورن حالا بازهم دلیل می خواهید
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym »

1- لازم نیست برای اینکه بگید یه کشور بده، از یه کشور دیگه که دشمن خونی ما هست حمایت کنید. :x
2- محض اطلاع دوستان در دنیای سیاست، کشورها فقط دوست و یا دشمن نیستند. :-o
3- موج روسیه ستیزی (هر چند لایقش هست) بعد از بعضی قضایا و از طرف بعضی اشخاص صورت گرفته و بیشتر روی اغراض خاصی استواره :-(

از همه بهتروصیتنامه پتر کبیره که گفت:سربازان من باید پوتینهایشان را در ّاهای گرم خلیج فارس بشورن حالا بازهم دلیل می خواهید

بعضی ها هم گفتن ریشه ملت ایران رو باید خشکوند.

بهتره بحث هایی رو ادامه بدید که یک نتیجه مشخصی داشته باشه و یا به یک دردی بخوره، این حرف ها ره به هیچ کجا نمی بره.

تصویر 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط F_14_TomCat »

دوست عزیز کی از روسیه و انگلیس با ما دشمنه خونی تره؟
فعلا ما بین بد و بدتر روسیه و انگلیس رو انتخاب کردیم که حکمه بدتر رو دارن!
کی این حرفو زده؟
بعضی ها هم گفتن ریشه ملت ایران رو باید خشکوند.
اگه میتونن بخوشکونند چرا تا حالا اینکارو نکردن؟
"شتر در خواب بیند پنبه دانه"
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 559 بار
سپاس‌های دریافتی: 3796 بار

پست توسط Morteza313 »

یکی نیست به من بگه علافی با این سرما خوردگی تو همچین بحثی شرکت می کنی؟

مجلس بی ریاست، بزن روشن شی پارسا:

mdb.cast.ru/

ایران ترید رو توشون سرچ کن تو منبع دوم هم یه بابایی به نام میخائیل بارابانوف رو چک کن.

یه وجه مشترک میان سلطنت پرستها و دوستان مخملی هست اونهم اینه که مثل آب خوردن می تونن منکر سفیدی ماست و روشنی روز بشن،
ملت کرکره خنده میباشند برای خودشون،

آقا پارسا شما نشستی اونور مرز میفرمایی لنگش کن،
کی بود تا سال 91 هر قطع نامه ای بر علیه عراق تو شورای امنیت میزدن وتومی کرد؟
جنایت بالا تر از این تو حق ملت ما هست؟
جنایت در حق این ملت بیشتر از دادن سلاح شیمیایی و میکروبی به صدام وجود داره؟
کی بود داشت به عراق بمب اتمی میداد؟ امریکا موافقت نمی کرد فرانسه جرات دادن میراژ و رولند و کذا و کذا و البته نیروگاه تموز رو به عراق داشت؟

از یاد ملت نرفته تجاوز سربازهای امریکایی در بندر پهلوی به سه دختر ایرانی و مسائل فراوانی مثل اون!

کی بود بعد از زدن ایرباس به فرمانده وینسنس مدال افتخار داد؟

به دموکرات ترین و مردمی ترین وجه 44 تا جاسوس و تفنگدار امریکایی رو گرفتیم حالا یه جوری القا می کنید انگار ما تفنگدار بودیم و اونها دانشجو!
بابا خیلی جالبید،

اگر 13 آبان در نبود نیروهای امنیتی اونطور سفارت امریکا تسخیر نمیشد، الان سرکار هیلاری خانوم از کودتای ایران در سال 58 عذر خواهی می کرد،

اونها طوری نگهداری شدن که بعضی هاشون عاشق انقلاب شدن،
اما چرا نگهداری شدن؟
چون مملی پهلوی 10 میلیارد دلار از سرمایه این کشور رو که میتونست مدرسه ، برق ، گاز یا هر چیز دیگه ای برای مردمش باشه رو ریخته بود تو گلوی امریکایی ها اونها هم یه لیوان آب تگری از روش! ما چه راهی داشتیم برای جبران حماقت اون شاه مشنگ؟
که ثروتمون رو پس بگریم؟
تو کجای دنیا تو کدوم سفارت در سال 58 خود سفارت یگان امنیتی و تفنگدار داشت بجز سفارت امریکا؟

زحمت می کشن عذر خواهی می کنن بعد اسم سازمان منافقین رو از لیست سازمانهای تروریستی خط می زنن!

غلط می کنن عذر خواهی می کنن بعدعلنا و رسما تو صدای امریکا و بی بی سی از کسی مثل ریگی حمایت می کنن!

والا شما رو نمی دونم، ولی تغییر سایز گوشهای ما یه نمه بیشتر از یه عذر خواهی کلامی و ساده کار میبره!
ان الارض یرثها عبادی الصالحون ......
-
سپاس‌های ارسالی: 233 بار
سپاس‌های دریافتی: 251 بار

پست توسط pinpin747 »

[quote="Morteza313"]
[COLOR=#494429]چون مملی پهلوی 10 میلیارد دلار از سرمایه این کشور رو که میتونست مدرسه ، برق ، گاز یا هر چیز دیگه ای برای مردمش باشه   quote]

مرتضی جان تلاش شما برای به انحراف کشاندن تاپیک مربوط به تنفر ایرانیان از روسیه قابل تقدیره.حالا نمیدونم این به انحراف کشاندن ها هم مانند موج روسیه ستیزی بر اهداف خاصی استواره یا نه؟
ولی جدا از این بحث ها میخواستم به عنوان یه برادر کوچکتر....یه دانش اموز که در مدارس ایران درس خونده....یه ایرانی که در سفرهای کمش خیلی دهات ها رو دیده توصیه کنم به جای ذکر میلیارد میلیارد دلاری که سالها پیش به باد رفت به فکر تک تک ریالهایی باشید که امروز به باد میره.چون اگه تک تک این ریالها رو جمع کنید مدارس ایران خیلی فرق میکنند.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Morteza313 »

این دو مورد منافاتی با هم نداره!
دلیل نمیشه اگه دوتا سیستم باهم مخالف بودن یکیشون خوب مطلق باشه و یکیشون بد مطلق!

اون کسی هم که بحث ایالات متحره رو پیش کشید پارسا بود بهتره پستهای قبلی رو مطالعه کنید!
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه همیشه سبزم!!!
سپاس‌های ارسالی: 1410 بار
سپاس‌های دریافتی: 4783 بار
تماس:

پست توسط Parsa84 »

Morteza313 نوشته شده:یکی نیست به من بگه علافی با این سرما خوردگی تو همچین بحثی شرکت می کنی؟

خدا از دهنت بشنوه حاجی!!
حرف دل ما رو می زنی! تصویر
راستی یکی نیست به من به اصطلاح رنگی و...... بگه اخه پارسا بی کاری داری با یه عده سرشاخ می شی که هر جا بحث سر محکوم کردن خاله خرسه و ودکا و.............. پای امریکا و اسرائیل و بقیه دول رو به میون می کشن!!

مجلس بی ریاست، بزن روشن شی پارسا:

mdb.cast.ru/

ایران ترید رو توشون سرچ کن تو منبع دوم هم یه بابایی به نام میخائیل بارابانوف رو چک کن.

دستت درد نکنه حاجی
تو این اوج امتحانام حسابی کارم در اومد!! تصویر
دندم نرم که دیگه با خاله خرسه و رفیقاش سر شاخ نشم!! تصویر

یه وجه مشترک میان سلطنت پرستها و دوستان مخملی هست اونهم اینه که مثل آب خوردن می تونن منکر سفیدی ماست و روشنی روز بشن،
ملت کرکره خنده میباشند برای خودشون،

شما شاید بهتر بدونی تصویر
ما که تا حالا به هیچ کدوم از این دو طیف محترم شر شاخ نشدیم و اصلا کاری باهاشون نداشتیم!!
ولی خوب یه طیف ظاهرا در اقلیت هم هستند که بد جور عادت کردند   اب کره بگیرند!! خودت که ملتفتی حاجی...! تصویر

آقا پارسا شما نشستی اونور مرز میفرمایی لنگش کن،

من هم یکی مثل خودت هستم حاجی
همین 2 ماه پیش هم ایران بودم.اگر خواستی می تونم بهت امارم بدم که کجا بودم و چی کار ها کردم و......!! تصویر

کی بود تا سال 91 هر قطع نامه ای بر علیه عراق تو شورای امنیت میزدن وتومی کرد؟
جنایت بالا تر از این تو حق ملت ما هست؟
جنایت در حق این ملت بیشتر از دادن سلاح شیمیایی و میکروبی به صدام وجود داره؟
کی بود داشت به عراق بمب اتمی میداد؟ امریکا موافقت نمی کرد فرانسه جرات دادن میراژ و رولند و کذا و کذا و البته نیروگاه تموز رو به عراق داشت؟

مرتضی خودت بهتر از هر کس دیگه میدونی که سیاست امریکا پس از اغاز جنگ ایران و عراق چه بود!
یک بازی باخت باخت برای دو دولت که یکیشون اماده صادرات اسلام انقلابی به سرتاسر دنیا بود و مسلما از دید امریکایی ها یک خطر و دومی هم که می خواست بشه جمال عبدالناصر دوم یا شاید سردار دوم قادسیه ولی با کوله باری از افکار چپ که این هم با اهداف امریکا در تضاد بود!! تصویر
اگر قرار بود صدام با افکار چپ توسط امریکایی ها اتمی شه هیچ وقت اسرائیل به راکتورش حمله نمی کرد!!
تا وقتی که جنگ 8 ساله(که با کمی درایت نباید بیش از 2 سال طول می کشد) حالت تعادلی و توازن داشت امریکایی ها و کلا غربی ها اجازه ادامه ان را دادند ولی به نظر تو چه می شد اگر جام زهر در سال 1367 بوسیله مرحوم ایت الله خمینی نوشیده نمی شد!!?(و کمی دیر تر)!! تصویر
هم چنان می شد با ار پی جی 7 جلوی تانک های تی 72 مدرن برادران روسی در خاکریز ها مقاومت کرد!!? تصویر
حاجی یکی از مشکلات شما اینه که ارتباط جریانات گذشته و حال و اینده رو یا پیدا نمی کنی یا این که از قصد نمی خوای بینشون ارتباط برقرار کنی!! تصویر
فقط به من بگو
اگر اون قضیه انقلابی 13 ابان 58 اتفاق نمی افتاد ایا تمامی سوال هایی که پرسیدی وجود خارجی می داشتند!!? تصویر

از یاد ملت نرفته تجاوز سربازهای امریکایی در بندر پهلوی به سه دختر ایرانی و مسائل فراوانی مثل اون!

هم چنین موردی ایا تا به حال تو پایگاه نظامیان امریکا در اوکیناوا اتفاق نیفتاده بود!!?
حتما ژاپنی ها هم رفتن به این دلیل سفارت امریکایی ها رو گرفتن!? تصویر
نه ببخشید همه دنیا نسبت به ناموسشون بی غیرت هستند و فقط ما ایرانی ها هستیم که ناموس پرستیم!!درسته!!?
حاجی یه چیز دیگر رو هم فراموش نکن:
هیچ وقت گند و کثافت کاری چند تا سرباز یا فرد رو به پای یک ملت بزرگ نذار به این میگن مغلطه,اگر پارسا امروز یه غلطی تو المان کرد فردا امت شریف المان نباید حاج مرتضی رو هم بد بدونند!! تصویر
اگر این طور بود(طبق منطق انقلابی شما) که امریکایی ها بعد از 11 سپتامبر باید کل بلاد اسلام رو با خاک یکسان می کردند!! تصویر

کی بود بعد از زدن ایرباس به فرمانده وینسنس مدال افتخار داد؟

اون پدر سوخته خیلی غلط کرد هر چند غرامتشو دادند!! تصویر
ولی این رو بدون امریکایی ها باید یه روز بابت همین قضیه هم از ملت ایران معذرت خواهی کنند!!(مثل 28 مرداد)
البته نمی خوام وارد علت اصلی اون قضیه شم!! تصویر
چون جاهای دیگه بهش پرداختند و هر که باید بدونی به نوعی می دونه!! تصویر

به دموکرات ترین و مردمی ترین وجه 44 تا جاسوس و تفنگدار امریکایی رو گرفتیم حالا یه جوری القا می کنید انگار ما تفنگدار بودیم و اونها دانشجو!
بابا خیلی جالبید،

اگر 13 آبان در نبود نیروهای امنیتی اونطور سفارت امریکا تسخیر نمیشد، الان سرکار هیلاری خانوم از کودتای ایران در سال 58 عذر خواهی می کرد،

حاجی مثل اینکه اصلا ملتفت نیستی اشغال یک سفارتخانه خارجی از نظر دیپلماتیک یعنی چی!! تصویر
در ضمن به من بگو از کی تا حالا روش های توسل به زور حالت دموکراتیک به خودش می گیره! تصویر
تسخیر سفارت یک کشور به روشی دموکراتیک!!عجب ارایه ادبی نغزی به کار بردی استاد!(یادم باشه بیام در محضرت ادبیات فرا گیرم!!) تصویر
این چیزی که گفتی یعنی خود پارداکس !! تصویر

اونها طوری نگهداری شدن که بعضی هاشون عاشق انقلاب شدن،
اما چرا نگهداری شدن؟
چون مملی پهلوی 10 میلیارد دلار از سرمایه این کشور رو که میتونست مدرسه ، برق ، گاز یا هر چیز دیگه ای برای مردمش باشه رو ریخته بود تو گلوی امریکایی ها اونها هم یه لیوان آب تگری از روش! ما چه راهی داشتیم برای جبران حماقت اون شاه مشنگ؟
که ثروتمون رو پس بگریم؟

حالا که این اقدام انقلابی رو کردند تونستن اون 10 میلیارد رو زنده کنند!!? تصویر
یا که نه باعث شعله ور شدن جنگی شدند که 1000 میلیارد دلار بر این مردم و 300/400 هزار کشته و نزدیک نیم میلیون جانباز رو دست این مملکت گذاشت!!!? تصویر

تو کجای دنیا تو کدوم سفارت در سال 58 خود سفارت یگان امنیتی و تفنگدار داشت بجز سفارت امریکا؟

زحمت می کشن عذر خواهی می کنن بعد اسم سازمان منافقین رو از لیست سازمانهای تروریستی خط می زنن!

غلط می کنن عذر خواهی می کنن بعدعلنا و رسما تو صدای امریکا و بی بی سی از کسی مثل ریگی حمایت می کنن!

والا شما رو نمی دونم، ولی تغییر سایز گوشهای ما یه نمه بیشتر از یه عذر خواهی کلامی و ساده کار میبره!

به هر حال تو دنیای کثیف سیاست هیچ چیز مطلق نیست حتی سیاهی کراهت اور مجاهدین به اصطلاح خلق!
در ضمن من تا حالا نشنیدم که یک مقام رسمی امریکایی از گروه جند الله حمایت کنه!
قضیه رسانه ها و تریبون ازاد رو هم که می دونی! تصویر
تو همین بی بی سی از حاج مرتضای انقلابی اماده شهادت تا پارسای لیبرال و مجاهد لت و پار و............... می تونن بیان حرفشون رو بزنن!!
با این که جهت دارش می کنند ولی باز بهتر از کوبیدن صرف و یکسو نگری مطلق مثل.............. است!! تصویر

ا
ین دو مورد منافاتی با هم نداره!
دلیل نمیشه اگه دوتا سیستم باهم مخالف بودن یکیشون خوب مطلق باشه و یکیشون بد مطلق!

اون کسی هم که بحث ایالات متحره رو پیش کشید پارسا بود بهتره پستهای قبلی رو مطالعه کنید!

حاجی جون!!
احتمالا سرما خوردگی رو دید چشمات اثر سو گذاشته!! تصویر
یه سری به پستای این تایپیک بزنی می بیننی که برادر همسنگرت (و البته دوست خوبم)اون یکی حاج مرتضی بود که بحث امریکا رو پیش کشوندند و در واقع من به ایشون تنها گوشزد کردم که این جا جای بحث درباره خاله خرسه هست و نه برادران دالتون یا لوک خوش شانس!! تصویر
راستی اگر 28 مرداد شد یه تایپیک بزن بشینیم همگی یک سو و هم جهت گاوچرون های تگزاس رو نقد کنیم!!
پایه هستی!!? تصویر

سربلند و همیشه سبز باشی تصویر

شور و عشق و شاديم را از خدايم هديه دارم**** هرچه هستم هرچه باشم چشمه ام پاکم زلالم 
تصویر
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

پست توسط Present »

سگ برادر شغاله
ولی کدام بیشتر؟؟
امریکا و اسرائیل و انگلیس یا روسیه؟؟
روسیه کی اومد 55 میلیون دلار(فکر کنم!!شایدم بیشتر) تو کنگره تصویب کرد تا یکی مثل گروه ریگی در 16 اذر بیاد و قسد ترور اشخاص رو داشته باشه که البته خدا رو شکر خنثی شد ولی فعلا صداش رو در نیاوردن
روسیه کی اومد به یک عده سکولار پول دا تا جلوی دانشگاه عکس امام پاره کنند
روسیه کی لشکر کشی کرد که بخواد داخل صحرای طبس گرفتار عذاب الهی بشه
و هزارتا دلیل دیگر
پس معلوم میشه امریکا سهمش بیشتره
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: سلماس
سپاس‌های ارسالی: 1256 بار
سپاس‌های دریافتی: 1595 بار

پست توسط Hadi1001 »

به نام خدا ، سلام

در سیاست، دوست مطلق و دشمن مطلق وجود ندارد این یک اصل سیاست است نه آمریکا نه روسیه و نه ... عاشق چشم و ابروی ما نیستند
اونا عاشق نفت و گازی هستند که روشون نشستیم عاشق پول های شما هستند دوستان
حالا اینجا یک سوال پیش می اد : کشور در حال توسعه ای مانند ایران چه نیازی به کشور های ابر قدرت داره با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد
در جواب این سوال باید گفت حتما که نباید منفعت یک طرفه باشه ما هم برای توسعه کشور و پیشرفت پایدار به علم اونا ، تکرار می کنم علم اونا نیاز داریم بلاخره ما که نباید از صفر شروع کنیم

اما در مورد تاپیک : از زمان شکست هایی که در دوره قاجار طی دو دوره جنگ از روس ها خوردیم میشه گفت در سیاست هم از روس ها شکست خوردیم روس ها طی 200 سال سلطه نظامی و سیاسیشون بر ما تا تونستند ما رو تحقیر کردند اگه هر کس اندکی مطالعه تاریخ داشته باشه در می یابه که چه خیانت هایی به ایران شده و گاها داره میشه پس میشه نتیجه گرفت که روس ها به همراه انگلیس بزرگترین ضربه ها رو به ما زدند اگر آمریکا ربع قرن بر ما سلطه داشته و بر فرض هر چی خواسته کرده در عوضش روس و انگلیس دو قرنه که بر ما سلطه داشتند

اما در مورد آمریکا : خاطرات بدی که ماها از حمایت آمریکا از حکومت قبل از انقلاب و هم چنین حمایت از صدام ملعون در زمان جنگ داشته ( که البته خیانت های روس 10 برابر یا شاید هم بیشتر باشه از آمریکایی ها ) چهره ی بدی از آمریکا رو در ذهن مردم حتک کرده اما آنچه که مسلمه پیشرفت همه جانبه کشور در همه جوانب هستش مگه پیامبر ما نگفت که علم رو حتی از کافر بیاموزید پس باید این مطلب رو هم بهش توجه کرد که ما نمی تونیم به مرزهامون دیوار بکشیم و ، احدی رو نزاریم به ایران وارد بشه. در مورد آمریکا اشتباهاتی هر دو طرف داشته که البته اشتباهات آمریکایی ها از ما بیشتره ولی ما باید توجه کنیم که ما با دیگر کشور ها دست دوستی می دیدم تا خودمون از اون منفعتی داشته باشیم
متاسفانه سیاست تقریبا اشتباهی که ایران در مورد آمریکا گرفته گاها به قیمت خون سیاوش برای ما تموم میشه و جا داره که یک تجدید نظر در موردش بشه

از دوستان یک سوال دارم اگه پیام انقلاب ما نه شرقی نه غربی هستش پس چرا با یکی رفیق جون جونی میشم و دیگری رو اصلیترین خائن به ملت می دونیم ( در حالی که تا دلتون بخواد خائن دور و بر ایران ریخته ) آیا این سیاست درسته ؟  { لطفا پاسخ بدید }

فراموش نکنید که ما الان برای ایجاد رقابت بین ابر قدرت ها به همشون نیاز داریم نه به یکی از اونها
که البته این کار نیز گاها با بد قولی ها و به قول یکی از دوستان دروغ گویی با چاشنیه راست نمایی ها همراهه ( نمونش همین نیروگاه بوشهر که 13 ساله 15 در صدش رو نمی تونن بسازن یا بهتر بگم نمی خوان بسازن )
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط Morteza313 »

بابا بی خیال،

یعنی ما سفارت رو نمی گرفتیم صدام ............ :L:L
نرود آقا جان نرود!
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72671 بار
سپاس‌های دریافتی: 31672 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

فکز ميکنم کافي هست ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
قفل شده

بازگشت به “اخبار نظامي”