واکنش مبهم عربستان به اخبار ربوده شدن شهرام امیری

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

واکنش مبهم عربستان به اخبار ربوده شدن شهرام امیری

پست توسط @lirez@ »

  الاوسط در تیتر اول خود به نقل از رئیس بخش رسانه های وزارت امور خارجه عربستان نوشت: عربستان سعودی از ادعای ایرانی ها درباره ربودن امیری و تحویل آن به ایالات متحده امریکا شگفت زده شده است.

به گزارش "تابناک" "اسامه نقلی" با وجود اسناد و مدارک مستدل ایران در این مورد، افزود: عربستان هر سال بیش از یک میلیون عمره گذار و حاجی را میزبانی می کند و پذیرای هیات های مختلف ایرانی و بعثه های ایرانی هاست و مطرح کردن چنین ادعاهایی که هیچ گونه مدرک و سندی برای آن ارائه نمی شود از مقامات ایرانی مناسب نیست!

وی با فرافکنی و مبهم گویی ادامه داد: پس از ادعای ایرانی ها مبنی بر ناپدید شدن "شهرام امیری" تمامی مراکز سکونتی عمره گذاران ایرانی، بیمارستان ها و تمام نقاطی را که احتمال حضور "امیری" در آن ها می رفت، مورد بازدید قرار گرفت و اثری از او در عربستان به دست نیامد.

الشرق الاوسط همچنین مدعی است یک مقام وزارت امورخارجه آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار این روزنامه درباره انتقال امیری به آمریکا نیز اظهار بی اطلاعی کرده است!

گفتنی است این رفتار عربستان سعودی در حالی است که تمامی شواهد از همکاری آگاهانه دولت این کشور با آمریکا در ربودن اتباع ایرانی و به ویژه شهرام امیری دارد. 
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
پست: 67
تاریخ عضویت: دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸, ۱:۴۶ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

Re: واکنش مبهم عربستان به اخبار ربوده شدن شهرام امیری

پست توسط armshdrj7n »

سلام بتمامی عزیزان, ازهمکاری عربستان وامریکا هیچ شکی نیست بلکه ننگ است,ولی واقعاً اقاى اميري ربوده شده يا كه خودش زيرابي زده؟؟ اگر ربوده شده که مقصر حقیقی نیروی محافظ از شخصیتهای مهم کشور در خارج از کشور میباشد ,چونکه اشخاصی مانند اقای امیری از شخصیتهای مهمیمیباشد ومیبایستی چشمهای محافظین یک لحظه از وی غافل نمی شد :x :x
:razz: ایران :razz:
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”