اثر گلوله در جمجمه بهترين مدرك براي خودكشي هيتلر است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

اثر گلوله در جمجمه بهترين مدرك براي خودكشي هيتلر است

پست توسط KRITER »

خبرگزاري فارس: روسيه بار ديگر ادعاي فرار "آدولف هيتلر " را رد كرد و گفت كه شواهد موجود نشان مي‌دهد كه هيتلر قطعا در برلين خودكشي كرده است.

تصویر
به گزارش فارس به نقل از روزنامه "ديلي‌تلگراف "، مسئول بايگاني سرويس امنيتي فدرال روسيه در مسكو اعلام كرد: بر خلاف ادعاي فيلم مستند توليد شده آمريكايي، تنها مدرك موجود از مرگ هيتلر دو تكه استخوان از جمجمه و فك وي است كه در روسيه نگهداري مي‌شود و اين مدرك نشان مي‌دهد كه هيتلر خودكشي كرده است.
وي افزود: حفره چهار اينچي موجود در استخوان جمجمه، بجامانده از هيتلر كه نشان دهنده عبور گلوله از آن است نشان مي‌دهد هيتلر خودكشي كرده است.
روسيه اعلام كرده است كه شواهد حاكي از اين است كه نظاميان شوروي جسد هيتلر را بعد از اينكه خود كشي كرده است در خرابه‌هاي برلين پيدا كرده‌اند.
برخي سعي مي‌كنند با غير واقعي خواندن شواهد، اين شبهه را به وجود بياورند كه هيتلر خودكشي نكرده و به آمريكاي‌جنوبي يا مكان نامعلوم ديگري فرار كرده است.
در همين راستا، به تازگي برنامه‌اي مستند در كانال تلويزيوني "هيستوري چنل " آمريكا ادعا كرد كه اين استخوان جمجمه متعلق به يك زن 40 ساله بوده و متعلق به هيتلر نيست.
به اعتقاد برخي تحليلگران، شايعه زنده بودن هيتلر و اخباري از اين دست جهت زنده نگه داشتن و ترويج افسانه هولوكاست در سطح جهان توسط رسانه‌هاي حامي يهوديان منتشر مي‌شوند
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”