با تمام وجود، پشتیبان فلسطین و لبنان هستیم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

با تمام وجود، پشتیبان فلسطین و لبنان هستیم

پست توسط @lirez@ »

به گزارش شبكه خبر ، سردار سرتیپ احمد وحیدی، امروز در دیدارهای جداگانه با رمضان عبدالله شلح، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و احمد جبریل، دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین فرماندهی کل، با بیان اینكه شیشه عمر رژیم پادگانی رژیم صهیونیستی، در برخورد با مقاومت لبنان و فلسطین شکسته است، بر ضرورت حمایت همه جانبه از مقاومت و تقویت آن برای مقابله با تهدیدهای رژیم صهیونیستی تاکید كرد.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران گفت: بررسی روند تحولات دهه های اخیر نشان می دهد که مقاومت و پایداری فلسطین نه تنها فروکش نکرده بلکه با اقتدار، هوشمندی و شجاعت رهبران و مردم فلسطین به اوج رسیده و رژیم صهیونیستی را درمانده و ذلیل کرده است.

سردار وحیدی تصریح کرد: اگر بخواهیم تابلویی زیبا و زنده از تحقق نصرت الهی مشاهده کنیم، باید پیروزی مردم در جنوب لبنان و غزه را ببینیم.

سردار وحیدی، خطاب به رهبران مقاومت فلسطین گفت: رهبران بزرگ و شجاع، مایه سربلندی ملت های خود هستند، از این رو رهبران باایمان، شجاع و هوشمند مقاومت فلسطین و لبنان با پشتوانه مردمی، این سربلندی را رقم زدند.

وزیر دفاع تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با تمام وجود، پشتیبان مقاومت فلسطین و لبنان است و تا احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف، در کنار مردم فلسطین خواهد ایستاد.

رهبران مقاومت فلسطین نیز در این دیدار، با تشریح آخرین تحولات منطقه تاکید کردند: در مقاومت 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه تجارب ارزشمندی حاصل شد که با تاسی به آن خواهیم توانست ضربات سخت تر و شکست های خفت بارتری را به رژیم صهیونیستی تحمیل کنیم.
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”