تجلیل از خلبانان برتر نیروی هوایی ارتش

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 983
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

تجلیل از خلبانان برتر نیروی هوایی ارتش

پست توسط @lirez@ »

به گزارش شبكه خبر ، تمرینات تیراندازی هوا به زمین جنگنده های نیروی هوای ارتش، آبان گذشته با مشارکت چهار پایگاه شکاری این نیرو برگزار شده بود.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این مراسم با اشاره به دقت و برنامه ریزی مناسب این تمرینات گفت: در رزمایش پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 2 نیز، نیروی هوایی بیش از 95 درصد ماموریت های محوله خود را با موفقیت انجام داد.

امیر سید عبدالرحیم موسوی افزود: با تاکید فرمانده کل قوا برای آینده نگری در برنامه ها و طرح های نیروی هوایی درصددیم تا نیروی هوایی ارتش در آینده به توانی در شان نظام جمهوری اسلامی ایران دست یابد.

وی نیروی انسانی کم نظیر با دانش، تخصص، خلاقیت و ابتکار در رسته های مختلف و سابقه و جایگاه ارزشمند نیروی هوایی را در میان مردم، از سرمایه های ارزشمند برای پیشرفت دانست و گفت: این سرمایه ها نویدبخش دستیابی به موفقیت های بیشتر در ماموریت های محوله نیروی هوایی است.

جانشین فرمانده کل ارتش همچنین گفت: با تدابیر فرمانده کل قوا، نگاه ستادکل نیروهای مسلح نیز به نیروی هوایی تغییر کرده و این تغییر بسیار امیدبخش است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش هم در این مراسم گفت: تمرینات تیراندازی هوا به زمین جنگنده های این نیرو در مراحل مختلف، در سریعترین زمان و با دقت بالا با موفقیت انجام شد .

امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی افزود: نیروی هوایی فارغ از هرگونه مباحث سیاسی و حاشیه ها درصدد انجام ماموریت های محوله به بهترین شکل است.

وی گفت: با بهره گیری از تجارب و مهارت های خلبانان و کارشناسان فنی درصد هستیم تا حوادث و سوانح را در نیروی هوایی ارتش به صفر برسانیم
<!-- متن خبرها Module Finishes Here -->
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”