قدرت زميني سپاه پايان ناپذير و براي جنگ هايي در هرمقياسي است

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
پست: 278
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۴۶ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 18 بار
سپاس‌های دریافتی: 903 بار

قدرت زميني سپاه پايان ناپذير و براي جنگ هايي در هرمقياسي است

پست توسط KRITER »

[External Link Removed for Guests]
به گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي بسيج مستضعفين، سردار سرتيپ "حسين سلامي" در حاشيه مراسم معرفي فرمانده سپاه قائم (عج) استان سمنان، گفت: توان موشکي ايران امروز به يک توان نيرومند بازدارنده تبديل شده است.
وي صنعت موشکي ايران را کاملا ملي و بومي دانست و افزود: در تعداد، تنوع و دقت مشکل خاصي براي توليد موشک نداريم و اين توانايي به شکل روزافزوني در حال توسعه است.
سلامي تاکيد کرد: بهينه سازي و توسعه توانمندي موشکي و پيشرفت در اين حوزه بر اساس راهبردهاي دفاعي صورت مي گيرد و همواره جزو برنامه هاي اساسي نيروهاي مسلح به ويژه سپاه پاسداران است و تلاش ها در اين زمينه هرگز متوقف نمي شود.
وي درمورد وضعيت نيروي زميني و توسعه آن در سپاه پاسداران، گفت: نيروي زميني سپاه از يک سو به سمت حرفه اي شدن و از سوي ديگر متکي بر نيروي مردمي و بسيج حرکت مي کند.
سردار سلامي خاطرنشان کرد: نيروي زميني هم قالب حرفه اي به خود مي گيرد و هم قالب و ماهيت مردمي و توسعه پذير خواهد داشت.
جانشين فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، ادامه داد : با برنامه هاي پيش بيني شده قدرت زميني سپاه مانند گذشته يک قدرت پايان ناپذير و تکثير پذير براي جنگ ها و درگيري هاي احتمالي به شکل طولاني در هر مقياسي خواهد بود.
سردار سلامي با تاکيد بر اينکه براي بسيج تعريف جديدي ارايه نشده است، گفت: ماموريت هاي بسيج تفاوتي با گذشته نکرده است اما خاصيت بسيج اين است که هرگاه تهديد جدي مي شود حضور بسيج نيز جدي تر مي شود و در هر صورت بسيج با همان کارکردهاي تعريف شده در حال فعاليت است و ظرف هاي سازماندهي آن متناسب با تحولات اجتماعي تغيير مي يابد.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4377
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6704 بار
سپاس‌های دریافتی: 12097 بار
تماس:

Re: قدرت زميني سپاه پايان ناپذير و براي جنگ هايي در هرمقياسي است

پست توسط Mohammad 1985 »

چیزی به اسم شکست ناپذیر ! نامحدود ! پایان ناپذیر ! و مواردی از این قبیل وجود خارجی ندارد ! حالا میخواد ارتش آمریکا باشه یا ایران !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”