در سال 2010 ايران دست برتر را مقابل آمريكا خواهد داشت

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 533
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۸, ۱:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

در سال 2010 ايران دست برتر را مقابل آمريكا خواهد داشت

پست توسط shadow.of.death »

يك روزنامه معروف آمريكايي با مرور تكاپوي ناكام كاخ سفيد براي مهار ايران در سال ميلادي روبه پايان اعلام كرد: ايران در سال 2010 دست برتر را در مقابل آمريكا خواهد داشت.
واشنگتن پست سال جاري ميلادي (2009) را سال تلف شده در مورد ايران توصيف كرد و نوشت: رئيس جمهور ايران اخيراً نه تنها ضرب الاجل هسته اي بي اثر باراك اوباما را رد كرد بلكه گفت كه كشورش تا نابودي 8هزار كلاهك هسته اي آمريكا، پيگير ماجرا خواهد بود و ايستادگي خواهد كرد. سالي را كه گذشت بايد سالي دانست كه ايران را به مرحله تبديل به قدرت هسته اي تمام عيار نزديك تر كرد. ما سالي مملو از فرصت هاي باور نكردني را از دست داديم.
اين روزنامه تندرو با بيان اينكه «بايد از مخالفان در ايران حمايت و آنها را تقويت و تشويق كنيم» نوشت: آنها در روز 4 نوامبر ]13آبان[ كه روز مرگ بر آمريكا در ايران است، به طرفداري از آمريكا شعار دادند. ما نبايد به اين گروه بي تفاوت باشيم. اصلاً اگر فقط به مسئله هسته اي بيانديشيم كه در يك سال اخير توأم با توسعه برنامه هاي ايران بوده، چگونه مي توانيم آن را حل كنيم در حالي كه مذاكرات هم به جايي نرسيده است؟ هرگونه تحريم هم ضعيف، محدود، ديرهنگام و با اكراه اعمال خواهد شد. در اين وضعيت تنها اميدواري واقعي تغيير رژيم است. منتظري هم از مخالفاني بود كه عليه برنامه هسته اي فتوا صادر كرده بود. يك حكومت طرفدار غرب مي تواند معادله را تغيير دهد.
واشنگتن پست درباره اينكه « آمريكا چه كار بايد بكند» توضيح مي دهد: فشار از بيرون مثلاً قطع فروش بنزين براي تقويت فشار از درون. هدف از فشار نبايد تغيير سياست هسته اي ايران باشد كه هيچ گاه رخ نخواهد داد بلكه هدف بايد براندازي جمهوري اسلامي باشد. پشتيباني كلامي و ديپلماتيك از مخالفان در بالاترين سطوح، از اهميت برخوردار است.
اين روزنامه آمريكايي در پايان تحليل خود نوشت: دستاورد براندازي در ايران از طريق حمايت از مخالفان مي تواند منطقه اي به وسعت عراق و افغانستان تا لبنان و فلسطين و غزه را شامل شود. اما به هر حال ايران در سال 2010 دست برتر را نسبت به آمريكا خواهد داشت. به همين دليل دست نزدن به هر كاري براي حمايت از مخالفان جمهوري اسلامي، غيرقابل بخشش است.
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 3472
تاریخ عضویت: جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۷, ۹:۴۴ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: در سال 2010 ايران دست برتر را مقابل آمريكا خواهد داشت

پست توسط Solver »

 .of. ,

البته واشنگتن پست تندرو نیست، فقط صریح هست، بر خلاف تایمز که تندرو و فریبکار هست.

بودجه میلیاردی که به امضای اوباما رسید تمام شده لابد ... :?
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”