رژیم اسرائیل: توان حمله به ایران را نداریم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: abdolmahdi, Java, Shahbaz, شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 533
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۸, ۱:۳۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 809 بار
سپاس‌های دریافتی: 2689 بار

رژیم اسرائیل: توان حمله به ایران را نداریم

پست توسط shadow.of.death »

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه الجزیره، دان حالوتس در گفتگو با شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعتراف کرد که این رژیم توانایی حمله به تاسیسات هسته ای ایران را ندارد و چه بسا این امر به خاطر نداشتن تجهیزات نظامی لازم باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر هم پیمانان غربی رژیم اسرائیل در مقابله با برنامه هسته ای ایران شکست بخورند رژیم صهیونیستی به چه اقدامی روی خواهد آورد؟ در اظهاراتی که نشان دهنده ناامیدی بود، گفت : در آن هنگام ما باید بیندیشیم چگونه با این موضوع تعامل کنیم و من اکنون چیز دیگری نمی گویم.

اظهارات حالوتس در حالی مطرح می شود که دیگر مقامات رژیم صهیونیستی بارها در راستای انحراف افکار عمومی جهان از جنایات جنگی و سلاحهای هسته ای این رژیم تهدید کرده اند که جامعه بین الملل باید با برنامه هسته ای صلح آمیز ایران مقابله کند و در صورتی که به این اقدام مبادرت نورزد خود به تنهایی به گزینه نظامی علیه کشورمان روی خواهد آورد.
به جای آنکه به تاریکی لعنت بفرستی ، یک شمع روشن کن.
[External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 837
تاریخ عضویت: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸, ۶:۱۰ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: رژیم اسرائیل: توان حمله به ایران را نداریم

پست توسط میهن پرست »

تو رو خدا نگاه کن با دوتا موش مثل مصر و اردن جنگیدن شاخ شدن.اما ای مگس عرصه سیمرغ نه جولنگه توست.یادت باشه اینجا ایرانه از پارس تا خزر
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
ارسال پست

بازگشت به “اخبار نظامي”